خبر خبر

برگزاري کارگاه آموزشي عاملين ذيحساب فرودگاهي در فرودگاه رشت
دوازدهمين کارگاه آموزشي ساليانه عاملين ذيحساب فرودگاه ها و روساي اداره هاي ستادي به ميزباني فرودگاه رشت در حال برگزاري است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه رشت، در این کارگاه آموزشی 88 نفر از عاملین ذیحساب از 34 فرودگاه کشور با مباحث علمی و فنی ذیحسابی، ماموریت های ذیحسابان، قوانین مرتبط با مناقصه و درآمد- هزینه های شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران آشنا می شوند.

کریم آقایی مدیرکل فرودگاه گیلان در افتتاحیه این کارگاه آموزشی فرایند انجام امور حسابداری را در شرکت فرودگاهها بسیار مهم دانست و گفت: درآمد و هزینه های شرکت فرودگاهها در مجموعه اداره کل امور مالی ثبت می شود که بدون تجهیز به علم حسابداری نمی توان در تنظیم اسناد مالی از آن نتیجه گرفت.
 
در ادامه، عروجی ذیحساب و مدیر کل امور مالی و درآمد شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران عنوان کرد: هدف از برگزاری چنین کارگاه آموزشی تبادل تجربه عاملان ذیحساب فرودگاههای کشور در تنظیم اسناد مالی و انعقاد قراردادها است.
 
همچنین بهرنگی معاون مدیرکل امور مالی شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران گفت: تنظیم بودجه، تدوین قراردادها و بروزرسانی اسناد مالی از جمله وظایف عاملان ذیحساب فرودگاههای کشور است که باید متناسب با قوانین و مقررات ابلاغ شده بوده و پاسخگوی دستگاههای نظارتی باشد.

دوازدهمین کارگاه آموزشی سالیانه عاملین ذیحساب فرودگاه ها و روسای اداره های ستادی از 19 تا 21 آذر با حضور جمعی از مسوولان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران علی شورمیج، معاون توسعه مدیریت و منابع، مجید عروجی، ذیحساب و مدیرکل امور مالی و درآمد و احمد ایزدبین، مدیرکل حوزه مدیرعامل، روابط عمومی و پاسخگویی به شکایات در فرودگاه رشت درحال برگزاری است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری