خبر خبر

وجود زيرساخت هاي قابل قبول در فرودگاه طبس/ تخصيص اعتبار براي تکميل برج مراقبت
مديرکل فرودگاه هاي خراسان جنوبي در ديدار با فرماندار ويژه طبس تاکيد کرد که فرودگاه طبس با داشتن زيرساخت هاي قابل قبول و مطمئن از فرودگاه هاي مجهز شرق کشور است.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های خراسان جنوبی، هادی سلامی، مدیرکل فرودگاه های استان در دیداربا معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان، گفت: فرودگاه طبس با وجود زیرساخت های قابل قبول و مطمئن مانند سیستم های کمک ناوبری، نظارتی، سطوح پروازی استاندارد، ترمینال استقرار یگان های حفاظت هواپیمایی و پلیس فرودگاه دارای ظرفیت لازم برای ارایه خدمات به هموطنان و از جمله مجهزترین فرودگاه های شرق کشور است.

مدیرکل فرودگاه های استان خراسان جنوبی همچنین از تخصیص اعتبار برای تکمیل برج فرودگاه طبس و نیز تامین خودروی کف ساز فرودگاه در بودجه سال 99 خبر داد.

وی افزود: پیگیری و مکاتبات لازم در خصوص انجام پروژه روشنایی باند فرودگاه در حال انجام است.

فرماندار ویژه طبس نیز ضمن قدردانی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در فرودگاه، پیگیری برای افزایش تعداد پروازها را خواستار شد.

در این جلسه همچنین مقرر شد در آینده نزدیک دیدارهایی با حضور مسوولان استانی و شهرستانی و مدیران عامل شرکت های هواپیمایی کشور برای افزایش پروازهای فرودگاه انجام شود.

همچنین مدیرکل فرودگاه های استان خراسان جنوبی از پروژه بهسازی و مرمت مهمانسراها، اتاق خدمات و لایروبی مسیل ها بازدید کرد و به عیادت یکی از جانبازان ۷۰ درصد دفاع مقدس رفت.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری