خبر خبر

انتصاب سرپرست جديد يگان حفاظت هواپيمايي فرودگاه هاي هرمزگان
با حضور فرمانده سپاه حفاظت هواپيمايي کشور، سرهنگ حميد خاندل به عنوان سرپرست يگان سپاه حفاظت هواپيمايي استان هرمزگان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان هرمزگان، آیین تکریم سرهنگ جمال آبادی و معارفه سرهنگ حمید خاندل به عنوان سرپرست یگان حفاظت هواپیمایی استان هرمزگان با حضور سردار صفرعلی موسوی، فرمانده حفاظت هواپیمایی کشور، سردار سالاری، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) و سرپرست اداره کل فرودگاه های استان برگزار شد.

در این مراسم، فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی کشور ضمن تشریح ماموریت سپاه در فرودگاه های کشور، خدمت متواضعانه به مسافران هوایی را از برنامه های جدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فرودگاه ها عنوان کرد و افزود: احترام به مردم جزو تاکیدهای دین و ائمه معصومین (ع) و همچنین امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری است و تجربه نشان داده است هر چه بتوانیم خدمات مطلوب تری به مسافران ارایه کنیم رضایتمندی آنها از نظام اسلامی بیشتر خواهد شد.

سردار موسوی مدیریت در حوزه امنیت و خدمات فرودگاهی را به مثابه یک سیستم یکپارچه دانست و افزود: مسوولیت در فرودگاه ها مستلزم نگاه سیستمی است و هر مسوول اعم از مدیرکل فرودگاه ها، فرمانده سپاه و یا پلیس فرودگاه ها زمانی موفق خواهند شد که از نگاه فردی پرهیز و به نگاه سیستمی و تیمی توجه ویژه کنند.

همچنین سرپرست اداره کل فرودگاه های استان هرمزگان در سخنانی گفت: ایمنی و امنیت دو رکن اصلی در فرودگاه های کشور هستند. یکی از بازوهای موثر و توانمند در این موضوع حضور مستحکم یگان سپاه حفاظت هواپیمایی در صنعت هوانوردی کشور است که موجب شده خطوط هوایی کشور جزو امن ترین خطوط جهان به شمار آید.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری