خبر خبر

آغاز به کار نمايشگاه حمل و نقل با حضور وزير راه و شهرسازي
مراسم افتتاح چهارمين نمايشگاه بين المللي حمل و نقل صبح 24 آذر با حضور وزير راه و شهرسازي برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مراسم افتتاح چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل یکشنبه 24 آذر ساعت 9:30 با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می شود.

چهارمين نمايشگاه بين‌المللي حمل و نقل، لجستيك و صنايع وابسته آسيا «Asia Logitrans Expo ۲۰۱۹» پس از سه دوره برگزاري موفق با حمايت وزارت راه و شهرسازي، سازمان جهاني راه، سازمان‌ها، نهادها، انجمن‌ها و اتحاديه‌هاي صنفي و بخش خصوصي از تاريخ ۲۴ تا ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۸ هم‌زمان با آغاز هفته حمل و نقل در مصلاي امام خميني (ره) تهران برگزار مي‌شود.

ايجاد فرصت و فضاي مناسب براي معرفي فن‌آوري، توليدات و نوآوري‌هاي صنعت حمل و نقل، آشنايي بيشتر كارشناسان و مديران با فن‌آوري‌هاي روز دنيا در كنار بررسي كيفيت محصولات صنعت حمل و نقل، راهسازي و راهداري كشور و تطابق آن با نمونه‌هاي خارجي و استانداردهاي بين‌المللي از اهداف برگزاري اين نمايشگاه عنوان شده است.

یکی از برنامه های جنبی این نمایشگاه برگزاری نشست های رسانه ای با حضور مدیران شقوق مختلف حمل و نقل است که در این راستا قرار است دوشنبه 25 آذر ساعت 10 نشست رسانه ای برگزار شود که در این نشست سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز حضور دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری