خبر خبر

شورميج: به سرمايه انساني با نگاه ويژه توجه شده است
معاون توسعه مديريت و منابع در نشست شوراي اداري فرودگاه رشت عنوان کرد: با توجه به شرايط اقتصادي کشور تا جايي که قوانين و مقررات اجازه داده، براي تامين رفاه همکاران اقداماتي انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان؛ همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره آموزشی عاملین ذیحساب فرودگاه های کشور به میزبانی فرودگاه سردار جنگل رشت، جلسه شورای اداری این فرودگاه به ریاست علی شورمیج معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و با حضور احمد ایزدبین مدیرکل حوزه مدیرعامل، روابط عمومی و پاسخگویی به شکایات، صبح روز چهارشنبه 20 آذر در سالن کنفرانس امام رضا(ع) این فرودگاه برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در این جلسه به اهمیت منابع انسانی از نگاه مدیرعامل و هیات مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران اشاره کرد و گفت: در کمتر از یک سال اخیر که تیم مدیریتی شرکت فرودگاهها سکان مسئولیت را برعهده گرفته است به سرمایه انسانی با نگاه ویژه و در چارچوب مقررات ابلاغ شده، توجه شده است و با توجه به شرایط اقتصادی کشور تا جایی که قوانین و مقررات اجازه دادند برای تامین رفاه همکاران اقداماتی انجام شده است.

علی شورمیج اضافه کرد: قانون خاص در مراحل تایید نهایی از مراجع ذیصلاح است و اگر ابلاغ شود متناسب با مفاد این قانون اقدام به تشکیل ساختار سازمانی خواهیم کرد و به تناسب فعالیت های فرودگاهی، ساختار جدید ابلاغ خواهد شد.

در ابتدای این نشست غلامرضا کریم آقایی مدیرکل فرودگاه گیلان گزارشی از عملکرد فرودگاه سردار جنگل رشت طی سه سال اخیر برای اجرای پروژه های زیرساختی این فرودگاه ارائه داد.

گفتنی است؛ در این نشست چند نفر از کارکنان فرودگاه رشت مواردی از جمله نادیده گرفتن نیازهای فرودگاه در ساختار سازمانی، کمک هزینه های رفاهی، عدم اجرای بعضی از تعهدات شرکت بیمه تکمیلی، بازنشسته شدن پرسنل واحدهای عملیات هوانوردی و عدم جایگزینی آنها، ساماندهی کارکنان قرارداد مشخص و حجمی را از معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران را مطرح کردند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری