خبر خبر

تاکيد اميرمکري بر ساماندهي تاکسي ها و برطرف کردن گره هاي ترافيکي فرودگاه مهرآباد
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ديدار با فرمانده پليس فرودگاه هاي کشور بر حل معضل مسافرکش هاي غيرمجاز براي کاهش ترافيک در مقابل ترمينال ها و نيز محوطه ورودي پاويون هاي فرودگاه مهرآباد تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به نقل از کن نیوز، سیاوش امیرمکری در این دیدار که در اداره کل فرودگاه مهرآباد و به میزبانی ابراهیم مرادی مدیرکل جدید این فرودگاه صورت گرفت، به بررسی مسایل و مشکلات فرودگاه مهرآباد در حوزه انجام پروژه ها و نظارت مستمر بر حسن انجام کار با رعایت استانداردهای لازم پرداخت و بر اصلاح هندسی محاوط فرودگاهی به منظور کاهش ترافیک و همچنین اصلاح ورودی و خروجی ترمینال ها به منظور کاهش ایستایی مسافران و تسریع در اعزام و پذیرش مسافران تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بر لزوم برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت ترمینال ها برای پیک پروازهای صبحگاهی و در نظر گرفتن تدابیر لازم برای برطرف کردن معضل ایستایی مسافران با افزایش گیت ها تاکید کرد و به ارایه راهکارهایی در خصوص کاهش ایستایی و تسهیل در تردد و در نهایت جلوگیری از تاخیرهای احتمالی پروازها پرداخت.

وی گفت: باید این معضلات مطالعه و بررسی شود و اگر لازم است برای افزایش امکانات و تجهیزات بازرسی یا تغییر هندسی درب های ورود و خروج اقدام شود. همچنین باید برای حل معضل مسافرکش های غیرمجاز وکاهش ترافیک در مقابل ترمینال ها و حتی محوطه ورودی پاویون های فرودگاه مهرآباد چاره اندیشی شود.

امیرمکری تاکید کرد: حمایت ها و کمک های نیروی امنیتی و حفاظتی انتظامی امری حیاتی و اساسی برای ایجاد امنیت استاندارد در محیط های حساس فرودگاهی است و ورود این نیروها برای برقراری نظم و امنیت در چارچوب خدمات فرودگاهی لازم لاینفک است.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری