خبر خبر

پيش بيني بارش باران و برف در برخي مناطق کشور
سازمان هواشناسي کشور طي اطلاعيه‎اي از بارش باران و برف در برخي نقاط کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ بر اساس اطلاعیه هواشناسی از 25 تا 28 آذر با ورود سامانه بارشی جدید  با بارش باران و برف در استان های غرب و به تدریج استان های واقع در مرکز و شرق کشور مواجه می شویم.

این سامانه بارشی دوشنبه 25 آذر در کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، قم، ایلام، لرستان، اصفهان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان و یزد و سه شنبه 26 آذر نیز در کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، قم، ایلام، لرستان، اصفهان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان، یزد، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی فعال خواهد بود.

چهارشنبه 27 آذر شاهد فعالیت این سامانه بارش در مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس و بوشهر و پنج شنبه 28 آذر نیز شاهد فعالیت آن در کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی خواهیم بود.

از مسافران فرودگاه های این استان ها درخواست می شود،  پيش از عزيمت با شماره 199 تماس بگیرند تا از تاخیر يا لغو احتمالي پروازها آگاه شوند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری