خبر خبر

بهره برداري از ترمينال جديد فرودگاه گرگان فرصتي براي انجام بهتر عمليات حج تمتع
مديرکل فرودگاه هاي گلستان در ديدار با مديرکل حج و زيارت استان عنوان کرد که بهره برداري از ترمينال بين المللي جديد فرودگاه گرگان در آينده نزديک، فرصتي مغتنم براي ارايه خدمات شايسته به زايران بيت الله الحرام است.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های گلستان، این نشست با هدف برنامه ریزی برای برگزاری حج تمتع سال 99 و بررسی ظرفیت های فرودگاه های استان در برقراری مجدد پروازهای عتبات برگزار شد.

در این جلسه، علی متانت، مدیرکل فرودگاه های گلستان با اشاره به بهره برداری از ترمینال بین المللی جدید فرودگاه گرگان در آینده نزدیک گفت: توسعه فرودگاه گرگان فرصتی مناسب برای ارایه خدمات شایسته به زایران عتبات و برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم حج تمتع سال 99 است و در این راستا آماده هرگونه همکاری با سازمان حج و زیارت گلستان هستیم.

همچنین حجت الاسلام اصحابی، مسوول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان گلستان از خدمات شایسته فرودگاه گرگان در برگزاری باشکوه مراسم حج 98 تقدیر و تشکر کرد.

در پایان، نمایندگان حج و زیارت استان گلستان از پروژه ترمینال جدید فرودگاه گرگان بازدید کردند و از نزدیک با روند پیشرفت این پروژه و ظرفیت های ترمینال فرودگاه آشنا شدند.  

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری