خبر خبر

دو مسير پروازي جديد توسط «ايران اير» راه اندازي شد
هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران «هما» اقدام به برقراري پروازهاي هفتگي شيراز - مشهد کرده است. اين شرکت همچنين مسير پرواز جديد تهران-گچساران – تهران را از تاريخ ۲۰ دي ماه راه اندازي مي‌کند.

به گزارش روابط عمومی «هما» اولین پرواز مسیر مشهد به شیراز، روز یکشنبه ۱۵ دی ماه سال جاری با شماره پرواز ۲۵۸ در ساعت ۱۱ و ۵۵ دقیقه از فرودگاه شیراز به مقصد فرودگاه مشهد مقدس انجام شد. براساس برنامه، این پرواز در روزهای یکشنبه هر هفته با استفاده از هواپیمای ایرباس انجام می‌شود.

بازگشت این پرواز نیز در همان روز در ساعت ۱۴ و ۲۵ دقیقه با شماره پرواز ۲۵۹ از فرودگاه مشهد مقدس وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز می‌شود.

پرواز مشهد به شیراز و بالعکس نیز در روزهای پنج‌شنبه هر هفته انجام می‌شود که اولین پرواز این مسیر در روز ۱۲ دی ماه سال جاری انجام شد. براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این پرواز با شماره ۲۵۹ در ساعت ۱۶ و ۵۵ دقیقه از فرودگاه مشهد مقدس به مقصد فرودگاه شیراز با استفاده از هواپیمای MD انجام می‌شود.

 بازگشت این پرواز در همان روز با شماره پرواز ۲۵۸ در ساعت ۱۹ و ۲۰ دقیقه از فرودگاه شهید دستغیب شیراز انجام و در ساعت ۲۰ و ۵۵ دقیقه در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد به زمین می‌نشیند.

بر اساس این گزارش همچنین پرواز جدید تهران-گچساران – تهران روزهای جمعه هر هفته ساعت ۸ صبح از فرودگاه مهرآباد انجام و در ساعت ۰۹:۵۵ در فرودگاه گچساران به زمین می نشیند.

پرواز بالعکس ساعت  ۱۰:۳۰ از فرودگاه گچساران انجام و در ساعت ۱۲:۲۵ وارد فرودگاه مهرآباد می شود. گفتنی است این پرواز با استفاده از ناوگان ATR72-600 انجام می شود.

یادآور می شود؛ در حال حاضر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما از فرودگاه شیراز پروازهایی به فرودگاه های تهران، بندرعباس، اصفهان، اهواز،لامرد، کویت و دوحه انجام می دهد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری