خبر خبر

مدير ايمني فرودگاه مهرآباد منصوب شد
در راستاي برنامه ها و سياست هاي استقرار سيستم مديريت ايمني در فرودگاه مهرآباد، آرشام کمري به عنوان مدير ايمني اين فرودگاه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، با ابلاغ محمد الهی نیا، مدیر ایمنی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، آرشام کمری به عنوان مدیر ایمنی پر ترافیک ترین فرودگاه کشور منصوب شد.

در جلسه معارفه مدیر ایمنی فرودگاه مهرآباد، محمد الهی نیا ضمن معرفی مدیر ایمنی جدید گفت: هماهنگی، همکاری و تعامل سازنده با تمام بخش های فرودگاه و همچنین تعامل تخصصی با دفتر مدیریت ایمنی شرکت از وظایف اصلی مدیر ایمنی است.

وی تاکید کرد: اجرای فرایندها و رویه کاری در جهت حفظ و استمرار سیستم مدیریت ایمنی در فرودگاه و همچنین تجزیه و تحلیل اطلاعات ایمنی و پایش مستمر شاخص ها، همچنین ارایه گزارش و راهبری کمیته ایمنی (ASC) برای کمک به انجام ممیزی ها و پیاده سازی ایمنی باید در دستور کار مدیر ایمنی قرار بگیرد. همچنین مدیر ایمنی باید فرایند داکیومنت 9859 را در فرودگاه عملیاتی کند.

در ادامه، ابراهیم مرادی، راهبر و مدیرکل فرودگاه مهرآباد عنوان کرد: انتخاب مدیر ایمنی از کارکنان فرودگاه مهرآباد یک لازم واجب بود تا کسی انتخاب شود که در مهرآباد کار کرده و جنس مخاطرات فرودگاه را از نزدیک لمس کرده باشد.

به گفته وی انتخاب آرشام کمری یک انتخاب اصلاح برای پیشبرد اهداف ایمنی اداره کل فرودگاه مهرآباد است.

وی گفت: اتفاق خوب در فرودگاه مهرآباد حضور الهی نیاست که با تجربیات وی می توانیم اهداف ایمنی مهرآباد را پیگیری و به نتیجه مطلوب نزدیک کنیم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری