خبر خبر

قائم مقام و مسئول ASQ فرودگاه مهرآباد معرفي شدند
در مراسمي با حضور معاونان و روساي اداره هاي فرودگاه مهرآباد قائم مقام مديرکل و نيز مسوول ASQ معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، ابراهیم مرادی، راهبر و مدیرکل فرودگاه در مراسم معارفه محمد الهی نیا به عنوان قائم مقام مدیرکل با بیان اینکه مدیریت در فرودگاه مهرآباد بر مبنای کار تیمی است، گفت: انجام گسترده فعالیت های شبانه روزی فرصت تفکر و ترسیم استراتژی بهتر را از مسوولان سلب می کند، بنابراین برای اجرای بهتر استراتژی های توسعه ای مهرآباد تصمیم گرفته شده تا تیمی جدا از سیستم عملیاتی و اجرایی امور توسعه ای فرودگاه را طرح ریزی، بررسی و تصویب کند.

وی تاکید کرد: الهی نیا در کنار همکاران مسیر توسعه ای فرودگاه مهرآباد را با سیستم های اجرایی واحدها پیش خواهد برد و با توجه به ابلاغیه انتصاب باید همه موارد ذکر شده در ابلاغشان را به برنامه اجرایی در مهرآباد تبدیل کند.

الهی نیا نیز با ابراز خرسندی از بازگشت خود به مهرآباد پس از هفت سال اظهار امیدواری کرد؛ در کنار هم بتوانیم استانداردهای روز دنیا را پیاده سازی کنیم. باید در راستای تبدیل مفاهیم به ابزار دست یابی به استانداردها تلاش کنیم و با ترسیم برنامه های آتی، مهرآباد را به سوی گام های جلوتر هدایت کنیم.  

همچنین در این مراسم مديركل و راهبر فرودگاه، رضا سياري را به عنوان مسوول ASQ معرفي كرد و گفت: براي سياستگذاري توسعه اي و مشتري مداري نيازمند ارزيابي ديدگاه مسافران و شناسايي كاستي ها هستيم.

مديركل فرودگاه مهرآباد افزود: شناسايي كاستي ها و فرايندهاي خدمت رساني با خط كشASQ  مي تواند مسير را براي رسيدن به ارتقاي خدمات و رضايت مندي مسافران هموار كند و نتايج آن را مي توان در تصميم گيري هاي مديريتي به كار گرفت.

سياري نيز در سخناني گفت: با امكانات و تجهيزات ارزيابي كه در مهرآباد وجود دارد تلاش مي كنيم تا كاستي ها را شناسايي و در برطرف كردن آنها تلاش كنيم. شناسايي نيازها و اولويت هاي مسافري يكي از برنامه هاي مهم ASQ است.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری