خبر خبر

افزايش موقعيت پارک هواپيما از 10 به 23 استند در فرودگاه اصفهان
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از طرح هاي توسعه ترمينال خارجي و پارکينگ هواپيما در فرودگاه اصفهان بر تکميل آنها تا دهه فجر تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه هاي استان اصفهان، مصطفی صفایی، معاون عملیات فرودگاهی شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در این بازدید که 28 بهمن با همراهی محمدرضا زحمتکشان، مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها انجام شد، در جریان روند اجراي پروژه های توسعه پاركينگ هواپيما، توسعه ترمينال پروازهای خارجي و همچنین پروژه احداث موتورخانه ترمینال پروازهای خارجی قرار گرفت و ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده بر لزوم اتمام این طرح ها تا پایان دهه فجر سال جاری تاکید کرد .

پروژه توسعه پارکینگ هواپیما برای افزایش موقعیت پارک هواپیما از 10 به 23 استند با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال به مساحت 74 هزار مترمربع به پیشرفت فیزیکی بیش از 80 درصدی رسیده است.

پروژه توسعه ترمینال پروازهای خارجی از 6000 به 15 هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر 125 میلیارد ریال بیش از 77 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پروژه احداث موتورخانه ترمینال پروازهای خارجی به مساحت 1000 مترمربع نیز بیش از 98 درصد پیشرفت دارد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری