خبر خبر

حوزه عمليات فرودگاهي مسئول کم کردن فاصله ميان بايدها و واقعيت هاي موجود است
مديرکل فرودگاه هاي فارس در مراسم آغاز به کار کارگاه آموزشي معاونان عمليات فرودگاهي با بيان اينکه اين حوزه در ارتباط مستقيم و مستمر با تمام حوزه هاي کاري فعال فرودگاه است، تاکيد کرد که کارشناسان عمليات فرودگاهي وظيفه کاهش فاصله ميان بايدها و واقعيت ها را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، رضا بدیعی فرد، امروز (یکم بهمن) در مراسم گشایش نخستین کارگاه آموزشی پیاده سازی قوانین و مقررات جدید هوانوردی و فرودگاهی با حضور معاونان عملیات فرودگاهی کشور با ابراز خرسندی از برگزاری این کارگاه به میزبانی فرودگاه شیراز عنوان کرد: در هر فرودگاه پنج حوزه کاری فعال شامل بهره برداری، نگهداری، توسعه زیرساخت ها، ایمنی و امنیت وجود دارد که کارشناسان و معاونان عملیات فرودگاهی در ارتباط مستقیم و مستمر با این پنج حوزه هستند و وظیفه کاهش فاصله میان بایدها و واقعیت های موجود را بر عهده دارند.

مدیرکل فرودگاه های استان فارس با تاکید بر اینکه شایستگی، تلاش های فعالان حوزه عملیات فرودگاهی می بایست بیشتر مورد توجه قرار گیرد گفت: در مدت مسوولیت خود به عنوان مدیرکل فرودگاه ها شاهد ایثارگری های زیادی از کارشناسان این حوزه بوده ام.

گفتنی است؛ نخستين کارگاه آموزشي "پياده سازي قوانين و مقررات جديد هوانودري و فرودگاهي" با حضور معاونين عمليات فرودگاهي کشور صبح امروز يکم بهمن ماه به مدت سه روز در شيراز آغاز به کار کرد.

در مراسم افتتاح این دوره مصطفی صفایی معاون عملیات فرودگاهی، محمدرضا زحمتکشان مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها، عباس وفایی مدیرکل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی، فرشید گلیج مديركل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل حضور داشتند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری