خبر خبر

برگزاري مسابقات نهايي فوتسال شرکت فرودگاه ها در دهه فجر
رييس کميته فوتبال و فوتسال شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به پايان دور مقدماتي مسابقات فوتسال کارکنان شرکت از برگزاري دور نهايي اين مسابقات در دهه فجر به ميزباني مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، از ابتدای امسال به دنبال راه اندازی کمیته ورزش شرکت، اصغر نوروزی که سال ها سابقه فعالیت و مربی گری فوتبال را دارد، به عنوان مسوول کمیته مسابقات فوتسال و فوتبال انتخاب شد تا پس از وقفه ای حدود پنج ساله این مسابقات دوباره برگزار شود.

نوروزی در مصاحبه با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها، نخستین فعالیت کمیته مسابقات فوتسال و فوتبال را برپایی مسابقات فوتسال اداره های شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در هفته دولت عنوان کرد و گفت: استقبال خوب کارکنان شرکت از آن مسابقات مشوق ما در برپایی مسابقات فوتسال دهه فجر شد. بر این اساس دی ماه امسال در شش منطقه شامل تهران، شیراز، کرمانشاه، کرمان، گرگان و مشهد این مسابقات را برگزار کردیم و هشت تیم منتخب شامل حراست و ستاد از تهران، شیراز، بندرعباس، مازندران، اردبیل، همدان و مشهد آماده برگزاری دور بعدی مسابقات به میزبانی مشهد شدند.

وی افزود: از 13 تا 18 بهمن قرار است این تیم ها در دو گروه مسابقه دهند و در نهایت چهار تیم وارد مرحله نیمه نهایی می شوند که پس از آن فینالیست ها مشخص می شوند.

نوروزی همچنین از حضور تیم منتخب فوتسال شرکت در مسابقات دهه فجر اداره های استان تهران خبر داد و گفت: این مسابقات از سوی اداره کل تربیت بدنی استان تهران برگزار می شود.

رییس کمیته فوتبال و فوتسال شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با تاکید بر استقبال خوب کارکنان ستاد و فرودگاه از مسابقات ورزشی، از برنامه ریزی برای برگزاری مسابقه های فوتبال اداره های شرکت از اواسط شهریور سال آتی نیز خبر داد و گفت: قرار است از سال آتی با حمایت های مدیرعامل و نیز کمیته ورزش شرکت، به طور منظم بر اساس تقویم سالانه ورزش، مسابقه های فوتبال در نیمه نخست و مسابقه های فوتسال نیز در نیمه دوم هر سال برگزار شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری