خبر خبر

بازديد وزير راه و شهرسازي از روند نصب سوئيچينگ برج مراقبت فرودگاه مهرآباد
وزير راه و شهرسازي در بازديد از مراحل تکميل نصب سوئيچينگ و کنسول هاي جديد و همچنين بهسازي و نوسازي برج مراقبت پرواز فرودگاه مهرآباد گفت: تعهد و‌ مسووليت همکاران در انجام اين پروژه مهم، تلاش براي رسيدن به خودکفايي و اتکا به متخصصان داخلي است.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، محمد اسلامی در این بازدید که در حاشیه مراسم گرامیداشت سالروز ورود تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی به میهن صورت گرفت، ضمن اعلام این مطلب گفت: تلاش شبانه روزی متخصصان ستادی و فرودگاه مهرآباد بدون حضور کشور سازنده برای اجرای این پروژه قابل تقدیر است.

همچنین سیاوش امیرمکری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در جریان این بازدید گفت: با تمهیدات پیش بینی شده و‌ رعایت استانداردهای ایمنی پرواز، عملیات نشست و برخاست پروازها طی این مدت انجام شده و هیچگونه وقفه ای در هدایت پروازهای فرودگاه مهرآباد ایجاد نشده است.

در ادامه نیز ابراهیم مرادی، راهبر فرودگاه گزارش مبسوطی از مراحل نصب و راه اندازی سامانه سوئیچنگ و کنسول های جدید برج مراقبت پرواز ارایه کرد.

مرادی گفت: پروژه نصب سوئیچینگ وکنسول های جدید برج مراقبت پرواز فرودگاه مهرآباد همزمان با انجام پروژه عمرانی بهسازی و نوسازی ساختمان تکنیکال بلاک در حال انجام است و با هماهنگی های به عمل آمده از ماه های قبل گیرنده ها و فرستنده های جدید و دیتاها، آنتن ها، کابل های برق، رک های اصلی در طبقه هشت ساختمان تکنیکال بلاک نصب و لدرکشی ها انجام شده است. همچنین پوزیشن های برج و اپروچ در طبقه هشت شبیه سازی شده و آزمایش های لازم و تست های فنی  انجام  شده است.

وی افزود: اوایل دی ماه نصب پوزیشن ها و کنسول های جدید در کابین برج مراقبت آغاز شد و به زودی شاهد اتمام عملیات پروژه خواهیم بود.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری