خبر خبر

تمهيدات ترافيکي فرودگاه مهرآباد در روز 22 بهمن اعلام شد: حضور مسافران دو ساعت پيش از پرواز/ تاکيد بر استفاده از مسيرهاي تعيين شده
پروازهاي فرودگاه مهرآباد در روز 22 بهمن ماه مطابق برنامه از پيش تعيين شده انجام مي شود و مسافران براي حضور به موقع در فرودگاه و انجام فرايند پروازي بايد از مسيرهاي تعيين شده استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، ابراهیم مرادی، مدیرکل فرودگاه با اعلام این خبر و ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: مسافران و مراجعان فرودگاه مهرآباد در 22 بهمن ماه و همزمان با برگزاری مراسم راهپیمایی و اربعین شهید سردار سلیمانی می توانند از مسیرهای در نظر گرفته شده استفاده کنند و از بزرگراه ستاری به سمت جنوب وارد جاده مخصوص و در ادامه از مسیر جاده مخصوص وارد خیابان فرودگاه شوند.

وی افزود: برای خروج نیز خیابان معراج در دسترس خواهد بود که مسافران می توانند از آن مسیر به جنوب میدان آزادی، سپس آیت الله سعیدی و جاده قدیم تهران-کرج دسترسی داشته باشند و مسیر خود را انتخاب کنند.

مرادی تاکید کرد:  به دلیل محدودیت های مسیرهای دسترسی به فرودگاه مسافران باید زمان خود را به گونه ای مدیریت کنند که دو ساعت پیش از پرواز جهت انجام فرایند پروازی در فرودگاه حضور داشته باشند.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری