خبر خبر

ديدار مديرکل فرودگاه هاي آذربايجان غربي با خانواده شهيد فاسونيه چي
همزمان با ايام دهه مبارک فجر مديرکل و مسوولان اداره کل فرودگاه هاي آذربايجان غربي با خانواده شهيد فاسونيه چي ديدار و گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های آذربایجان غربی، محمدعلی قراملکی، مدیرکل فرودگاه های استان دراین دیدارگفت: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دوران انقلاب هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان، رشارت ها و جانفشانی های رزمندگان را یادآوری می کند.

قراملکی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان است، افزود: تکریم و دیدار با خانواده شهدا وظیفه همه ماست. امیدوارم بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و جانبازان به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم.  

همچنین به مناسبت دهه مبارک فجر، مدیرکل و کارکنان اداره کل فرودگاه های استان آذربایجان غربی همگام با سایر دستگاه های اجرایی استان در مراسم میهمانی لاله ها شرکت کردند.

حاضران در این آیین ضمن بزرگداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدا، با نثار فاتحه به روح شهدا و اهدای شاخه گل و عطر افشانی مقام آنها را ارج نهادند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری