خبر خبر

مديرعامل منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام خبرداد
راه اندازي ۳۸ خط توليد تجهيزات پزشکي و دارويي در منطقه ويژه اقتصادي پيام
مديرعامل منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام از اعتبار 10 هزار ميليارد ريالي بخش خصوصي براي سرمايه گذاري و راه اندازي 38 خط توليد تجهيزات پزشکي و دارويي در منطقه ويژه اقتصادي پيام خبر داد.

به گزارش خبرنگار رسالت؛ نادر ثناگومطلق با اشاره به اختصاص 7هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی پیام در فاز سلامت به یک شرکت خصوصی در حوزه تولید تجهیزات پزشکی و دارویی، خاطرنشان کرد: با انعقاد قرارداد واگذاری زمین در منطقه ویژه اقتصادی پیام برای سرمایه گذار بخش خصوصی در حوزه تجهیزات دارویی و پزشکی، پیش بینی اشتغال زایی برای بیش از 600 نفر در مجموعه استان فراهم خواهد شد.

وی افزود: این شرکت با اعتبار بالغ بر یک هزار میلیارد تومان نسبت به راه اندازی 11 خط تولید در فاز اول و در نهایت بیش از 38 خط تولید، اقدام به تولید تجهیزات پزشکی در حوزه آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی خواهد کرد.

بنابراین گزارش منطقه ویژه اقتصادی پیام در ابعادی به وسعت 3600 هکتار در 4 فاز به عنوان نزدیک ترین منطقه ویژه اقتصادی به پایتخت با دارا بودن زیر ساخت های مناسب و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در مقیاس های کوچک و بزرگ در ضلع جنوب شهر کرج واقع شده است. 

این منطقه با ایجاد بستر های لازم برای توسعه و رونق اقتصاد و همچنین ایجاد فرصت شغلی مناسب به عنوان قلب تپنده بخش اقتصادی استان البرز محسوب می شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری