خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎اي که گذشت/ هفته چهل وهفتم
چهل و هفتمين هفته سال 98(19 تا 25 بهمن) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به تحويل خودروهاي آتش نشاني فرودگاهي ساخت داخل به شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با حضور وزير راه و شهرسازي اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهمترین اخبار فرودگاهی هفته اخیر را از نظر می گذرانید.

آغاز تحويل خودروهاي آتش نشاني به فرودگاه هاي کشور

آيين تحويل 12 خودروي آتش نشاني ايراني به شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با حضور وزير راه و شهرسازي برگزار شد. این خودروها از نوع شاسی FM 460 و تولید شرکت ایران خودرو دیزل هستند و پس از برگزاری مناقصه با تجهیزات ایرانی به امکانات آتش نشانی ویژه فرودگاه ها تجهیز شده اند.

حمايت وزارت راه و شهرسازي از دانش بومي در ساخت تجهيزات فرودگاهي

وزير راه و شهرسازي در مراسم تحويل خودروهاي آتش نشاني فرودگاهي ساخت داخل به شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از حمايت وزارت راه و شهرسازي از توليدات داخلي در حوزه هاي مختلف فرودگاهي، هوايي، ريلي، جاده اي و دريايي خبر داد.

برنامه ريزي براي تامين تجهيزات مدرن فرودگاهي و هوانوردي با توان شرکت هاي داخلي

وزير راه و شهرسازي در حاشيه مراسم تحويل خودروهاي آتش نشاني فرودگاهي ساخت داخل به شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از برنامه ريزي براي استفاده از توان شرکت هاي دانش بنيان براي تامين تجهيزات مدرن هوانوردي و فرودگاهي خبر داد.

تجهيز فرودگاه هاي کشور به 66 خودروي آتش نشاني جديد تا اواسط سال آينده

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم تحويل خودروهاي آتش نشاني ايراني توسط شرکت ايران خودرو ديزل به شرکت فرودگاه ها از برنامه ريزي براي تجهيز فرودگاه ها به 66 دستگاه خودروي آتش نشاني جديد تا اواسط سال آتي خبر داد.

پيگيري جدي براي توسعه فرودگاه هاي خوزستان

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم تکريم و معارفه مديران کل سابق و جديد فرودگاه هاي خوزستان با اشاره به ترافيک بالاي پروازي و ظرفيت هاي موجود از برنامه ريزي و پيگيري جدي براي اجراي طرح هاي توسعه اي در فرودگاه هاي اين استان خبر داد.

افتتاح ساختمان جديد RCAG فرودگاه بيرجند

همزمان با ايام الله دهه مبارک فجر ساختمان جديد RCAG سايت هوانوردي تقي قنبر بيرجند توسط عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي افتتاح شد. به دلیل فرسوده بودن ساختمان قديم ايستگاهRCAG منطقه «تقي قنبر» بيرجند و احتمال ريزش و آسيب جدي به تجهيزات موجود، ساختمان جديد ه با متراژ 56 مترمربع احداث شد.

تاکيد ويژه وزير راه و شهرسازي بر تسريع در تکميل ترمينال فرودگاه لامرد/ بهره برداري پروژه در آستانه نوروز

با دستور و تاکید محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در خصوص بهره برداری هرچه سریع تر از پروژه احداث و تکمیل فرودگاه لامرد، حسین اسفندیاری، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برای بررسی لازم و تهیه گزارشی در این خصوص از این طرح بازدید کرد.

ديدار مديرعامل شرکت فرودگاه ها با مادر شهيد صدقي

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنين(س) و تکريم مادران و همسران شهدا با مادر شهيد سعيد صدقي ديدار و گفتگو کرد.

انتصاب اعضاي شوراي راهبري توسعه مديريت

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، با ابلاغ های جداگانه ای از سوی سیاوش امیرمکری رئیس هیات مدیره مدیرعامل شرکت فرودگاه ها، عطاء الله ابطحی و داود عبادیانی به عنوان عضو صاحب نظر و محمد امیرانی و مجید یارندی به عنوان اعضای شورای راهبری توسعه مدیریت منصوب شدند. 

صادقي مسوول اجرايي تهيه طرح جامع فرودگاه هاي مهرآباد و مشهد شد

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، حسين صادقي مسوول اجرايي و اقدامات لازم براي تهيه طرح جامع فرودگاه هاي مهرآباد و مشهد و انجام مطالعات فرودگاه جديد مشهد شد.

حجت اسماعيل زاده عضو کميته سلامت اداري شرکت فرودگاه ها شد

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران حجت اسماعيل زاده به عنوان عضو کميته سلامت اداري شرکت منصوب شد.

پايان مسابقات فوتسال جام فجر شرکت فرودگاه ها با معرفي برترين ها

مسابقات فوتسال جام فجر با قهرماني تيم حراست مرکزي در فرودگاه مشهد به پايان رسيد.

برقراري مسير پروازي مشهد – زنجان هواپيمايي آتا از 24 بهمن ماه

مديرکل فرودگاه هاي خراسان رضوي از راه اندازي مسير پروازي مشهد – زنجان – مشهد توسط شرکت هواپيمايي آتا از 24 بهمن ماه خبر داد. این پرواز از پنجشنبه 24 بهمن ماه توسط شرکت هواپیمایی آتا با هواپیمای بوئینگ  Md 83 با ظرفیت حمل 165 مسافر انجام می شود.

رزاز مديرکل فرودگاه هاي خوزستان شد

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، سيد مهدي رزاز به عنوان مديرکل فرودگاه هاي خوزستان منصوب شد.

تملک 9 هکتار از اراضي طرح توسعه فرودگاه رشت

مديرکل فرودگاه رشت از خريداري و تملک حدود 9 هکتار از اراضي طرح توسعه فرودگاه سردار جنگل خبر داد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری