خبر خبر

انتصاب دبير و اعضاي کميته راهبري فرعي مديريت امنيت و مقابله با تهديدات سايبري
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران طي ابلاغ هاي جداگانه دبير و اعضاي کميته راهبري فرعي مديريت امنيت و مقابله با تهديدات سايبري را منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به نقل از کن نیوز؛ بر اساس ابلاغ هاي صادر شده از سوي سياوش اميرمکري، آقايان محمد اميراني،  مجيد يارندي(جانشين رئيس)، سيد ضياء يزدان کشميري، فرشيد گليج(دبير) به عنوان اعضاي اين کميته منصوب شدند.
در اين ابلاغ که براساس ابلاغيه شماره ۱۴۹۴۵۸/۱۰۰/۰۲ مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ مقام عالي وزارت راه و شهرسازي در خصوص نظامنامه " کميته راهبري فرعي مديريت امنيت و مقابله با تهديدات سايبري" و در راستاي تهيه طرح و اجراي سامانه مديريت امنيت اطلاعات و همچنين ايجاد سامانه پايش، هشدار و خنثي سازي تهديدات نوين، صادر شده، از اعضاي اين کميته خواسته شده است تا با بهره گيري از توان تخصصي موجود، ضمن ايجاد کميته اجرايي فرعي، همکاري شايسته با ساير اعضا در رسيدن به اهداف و وظايف ابلاغي داشته باشند.
گفتني است؛ رياست اين کميته را سياوش اميرمکري رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران بر عهده دارد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری