خبر خبر

وزير راه و شهرسازي
بهره برداري از باند فرودگاه رامسر، تعداد و ظرفيت پروازها را افزايش مي دهد
وزير راه و شهرسازي در بازديد از فرودگاه رامسر گفت: با بهره برداري از باند جديد تعداد و ظرفيت پروازها بيشتر مي شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود براي توسعه کمي و کيفي ظرفيت گردشگري در استان مازندران دست يابد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه رامسر؛ محمد اسلامي در بازديد از فرودگاه رامسر گفت: باند جديد این فرودگاه از نظر افزايش و ايمني پروازها تغييرات و نيازمندي هايي داشت که بايد همزمان توسعه و برای رفع موانع اقدام مي شد.

وي اظهار داشت: در اطراف باند جديد فرودگاه رامسر به موانعی وجود داشت که طبق توافقات صورت گرفته رفع شدند.

وزير راه و شهرسازي افزود: با توسعه ترمينال در فرودگاه رامسر پذيرش پروازهاي خارجي انجام خواهد شد.
اسلامي با اشاره به اينکه با توسعه فرودگاه، رامسر قطب گردشگري بين المللي مي شود خاطرنشان کرد: با پيگيري هاي صورت گرفته، توسعه فرودگاه پيشرفت خوبي داشته و نتايج آن بصورت تجميعي پديدار شده و زودتر در مدار قرار مي گيرد.
وي تصريح کرد: باند جديد فرودگاه رامسر در روزهاي آتي افتتاح مي شود.
وزير راه و شهرسازي گفت: با بهره برداري از باند جديد فرودگاه رامسر تعداد و ظرفيت پروازها بيشتر مي شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود براي توسعه کمي و کيفي ظرفيت گردشگري در استان مازندران دست يابد.
اسلامي افزود: فرودگاه رامسر مشکل اعتباري ندارد و برنامه ها با منابع مالي کافي پيش بيني شده و با آزاد شدن تملک اراضي توسط رييس سازمان برنامه و بودجه و با تمهيداتي که از منابع داخلي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران پيش بيني شده، مشکلات اعتباري وجود نخواهد داشت.
وي درباره راه اندازي دفتر وزارت امور خارجه و پروازهاي خارجي در فرودگاه رامسر افزود: با راه اندازي ترمينال امکانات ويزاي فرودگاهي نيز صادر خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات
زرگوشي() :
براي دوست عزيز و تلاشگر، مهندس حاتمي توفيق روزافزون را از درگاه احديت خواستاريم.

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری