خبر خبر

در گردهمايي فرماندهان پايگاه هاي بسيج فرودگاه هاي کشور مطرح شد
نامگذاري يک مدرسه به نام شهداي شرکت فرودگاه ها در منطقه سيل زده دلگان
در راستاي برگزاري همايش سراسري طرح صالحين بسيج سازمان هاي تابعه وزارت راه و شهرسازي گردهمايي فرماندهان پايگاه هاي بسيج فرودگاه هاي کشور در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در این گردهمایی که 25 بهمن برگزار شد، مسعود خواست خدایی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت به تشریح اقدامات و برنامه های جاری و آتی بسیج به تفکیک پایگاه ها پرداخت.

خواست خدایی در تشریح اقدامات گروه جهادی اعزامی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان گفت: پس از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر حضور پروه های جهادی تمام دستگاه های دولتی در یاری رساندن به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان و با تاکید مدیرعامل شرکت فرودگاه ها، گروه جهادی بسیج امدادرسانی در مناطق سیل زده را آغاز کرد و توانست به اهداف تعیین شده نیز دست یابد و ماموریت خود را به شایستگی انجام دهد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: با توجه به ارزیابی های تخصصی انجام شده و با هماهنگی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت، بازسازی یک دبستان شش کلاسه در روستای چاه کیجی منطقه سیل زده دلگان  در دستور کار قرار گرفته است و مراحل اولیه انجام توافق ها و تعیین پیمانکار بومی مناسب برای بازسازی به نتیجه رسیده است.

وی گفت: خرداد سال آتی دبستان بازسازی شده به نام شهدای شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به بهره برداری می رسد.

در این گردهمایی فرماندهان پایگاههای بسیج فرودگاه های کشور به تشریح فعالیت ها و مشکلات موجود پرداختند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری