خبر خبر

در بازديد معاونان مديرعامل شرکت فرودگاه ها از فرودگاه زاهدان مطرح شد
برنامه ريزي براي افزايش ضريب فوق العاده فرودگاه زاهدان
معاونان توسعه مديريت و منابع و برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از بخش هاي مختلف فرودگاه زاهدان ديدن کردند و به بررسي روند اجراي طرح ها و مشکلات اين فرودگاه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، امروز (27 بهمن) علی شورمیج، معاون توسعه مدیریت و منابع و حمیدرضا سیدی، معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی با همراهی حجت رستمی، مدیرکل دفتر حقوقی و حسین رفیعی، مدیر ساماندهی عرصه و اماکن فرودگاهی از سطوح پروازی، ایستگاه ایمنی زمینی و دیوار حفاظتی فرودگاه زاهدان بازدید کردند.

معاونان مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، همچنین در نشستی با کارکنان فرودگاه زاهدان به پرسش ها و دغدغه های آنها پاسخ دادند.

در این نشست، معاون توسعه مدیریت و منابع از تلاش برای برطرف کردن مشکل حدود ۲۰ نفر از کارکنان قراردادی که به حجمی تبدیل وضعیت داده اند، خبر داد و گفت: حفظ نیروی انسانی بسیار مورد تاکید مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونان شرکت است و در ماه های اخیر شاهد توجه خاص به تامین نیاز نیروی انسانی بوده اید.

شورمیج از جمع آوری خودروهای فرودگاهی متعلق به قبل از سال 83 نیز خبر داد و برای برطرف کردن مشکل کمبود نیروی حجمی فرودگاه زاهدان قول مساعد داد.

وی همچنین گفت: بازنگری ساختار فرودگاه های کشور و افزایش ضریب فوق العاده فرودگاه ها در دستور کار قرار دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در خصوص کارکنان فاقد شناسه نیر گفت: این مشکل بر اساس آیین نامه استخدامی شرکت که در حال تدوین است، برطرف می شود.

وی همچنین از پیگیری برای دریافت مجوز استفاده از نیروی انسانی امریه خبر داد و گفت: پیشنهاد اختصاص نیروی سرباز برای کار در فرودگاه های مناطق محروم مطرح شده است.

شورمیج همچنین از ادامه طرح تربیت مدیران آینده (اینگام) با انعقاد قرارداد با سازمان مدیریت صنعتی و نیز استفاده از مشاور برای بررسی شرایط احراز پست های مدیریتی خبر داد.

همچنين معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به بيان توضيحاتي درباره اعتبار سال آتي فرودگاه زاهدان و تلاش براي كمبود نيروي انساني اين فرودگاه پرداخت.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری