خبر خبر

فرودگاه يزد قهرمان مسابقات آتش نشانان فرودگاههاي سراسر کشور شد
يازدهمين دوره مسابقات "عمليات-ورزشي" و دومين دوره مسابقات واليبال ساحلي ايمني و آتش‌نشاني فرودگاه‌هاي کشور به ميزباني فرودگاه آبادان با معرفي تيم ها و نفرات برتر به پايان رسيد.
 
به گزارش روابط عمومي فرودگاه آبادان، اختتاميه يازدهمين دوره مسابقات عمليات ورزشي و دومين دوره مسابقات واليبال ساحلي ايمني و آتش نشاني فرودگاه هاي کشور عصر روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه 98 با تقدير از تيم ها و نفرات برتر برگزار شد.
 
این دوره از مسابقات در سه بخش تیمی، انفرادی و والیبال ساحلی برگزار و تیم یزد در رقابت های تیمی موفق به کسب عنوان نخست این رقابت ها شد و پس از یزد آتشنشانان فرودگاه‎های مهرآباد و گرگان به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
 
در قسمت انفرادی نیز مهدی سلیمیان از فرودگاه اصفهان، محسن میرزایی از فرودگاه اراک و تورج علیزاده از فرودگاه تبریز به مقام اول تا سوم دست یافتند.
 
همچنین در دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی تیم های گرگان، زاهدان و بوشهر به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم رقابت ها شدند.
 
گفتنی است؛ در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات حاجی بیگی مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن ابراز رضایت از نحوه برگزاری، کیفیت بالای مسابقات و میزبانی فرودگاه آبادان، از زحمات مدیر، معاونین و پرسنل ایمنی و آتش نشانی فرودگاه آبادان قدردانی کرد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری