خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎اي که گذشت/ هفته چهل و هشتم
چهل و هشتمين هفته سال 98(26 بهمن تا 2 اسفند) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به برگزاري مراسم هاي معارفه مديرکل فرودگاه هاي هرمزگان و مدير فرودگاه بجنورد با حضور رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهمترین اخبار فرودگاهی هفته اخیر را از نظر می گذرانید.

 

اميرمکري عنوان کرد:

اذعان شرکت هاي هواپيمايي دنيا بر ايمني بالاي آسمان ايران/ ضرورت احداث باند دوم فرودگاه بندرعباس

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در جلسه تکريم و معارفه مديران کل سابق و جديد فرودگاه هاي استان هرمزگان گفت: با وجود تلاش هاي انجام شده با هدايت آمريکا براي انتقال پروازهاي عبوري از ايران به کشورهاي همسايه، اتفاق هاي مختلف در يکسال اخير نشان داده که شرکت هاي هواپيمايي دنيا واقفند فضاي آسمان ايران مي تواند سرويس ايمن را ارايه دهد.

بازديد مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از طرح هاي عمراني فرودگاه مشهد

سیاوش امیرمکری در جریان بازدید از پروژه های عمرانی فرودگاه مشهد، گفت: کیفیت و سرعت عمل برای به ثمر رساندن پروژه های عمرانی فرودگاه های کشور مد نظر ما است و پروژه ها باید در زمانبندی تعیین شده برای خدمت رسانی به مردم شریف ایران و رفاه مسافران تحویل شوند.

اميرمکري تاکيد کرد

آمادگي شرکت فرودگاه ها براي رفع نيازهاي فرودگاه بجنورد

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم تکريم و معارفه مديران سابق و جديد فرودگاه بجنورد آمادگي شرکت را براي تامين کامل نيازهاي موجود در اين فرودگاه با استفاده از منابع داخلي شرکت اعلام کرد.

 

سالن اجتماعات شرکت فرودگاه ها به نام سپهبد شهيد قاسم سليماني مزين شد

با هدف گراميداشت دلاوري ها و رشادت هاي سردار دل ها، سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني و به پيشنهاد روابط عمومي و موافقت رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها، نام اين مرد بزرگ زينت بخش سالن اجتماعات ساختمان مرکزي اين شرکت شد.

بازديد اميرمکري از اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي/ راه اندازي کارگاه آموزشي در آينده نزديک

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از بخش هاي مختلف اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي ضمن ابراز خرسندي از فعاليت هاي انجام شده در اين اداره کل موافقت خود را با راه اندازي کارگاه آموزشي اعلام کرد.

قدمگاهي مدير فرودگاه بجنورد شد

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، محمد ابراهيم قدمگاهي به عنوان مدير فرودگاه بجنورد منصوب شد.

پرترافيک‌ترين و کم‌‌مسافرترين فرودگاه‌ها

معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه فرودگاه امام خميني(ره) با ارسال و پذيرش 10 ميليون کيلوگرم بار در دي‌ماه در رتبه نخست قرار گرفت، گفت: در اين ماه فرودگاه سمنان با متوسط 21 مسافر در هر پرواز کمترين تراکم مسافر را داشت.

برنامه ريزي براي افزايش ضريب فوق العاده فرودگاه زاهدان

معاونان توسعه مديريت و منابع و برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از بخش هاي مختلف فرودگاه زاهدان ديدن کردند و به بررسي روند اجراي طرح ها و مشکلات اين فرودگاه پرداختند.

رفع موانع پروازي باند جديد فرودگاه بين المللي زاهدان

در سفر معاونان توسعه مديريت و منابع و برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران و مديران کل برنامه و بودجه، دفتر حقوقي و ساماندهي عرصه و اماکن شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به فرودگاه بين المللي زاهدان و با پيگيري هاي صورت گرفته، موانع حقوقي در خريد و تملک اراضي به منظور رفع موانع پروازي باند جديد فرودگاه که از سال 1393 شروع شده بود، رفع شد.

بهره برداري ترمينال جديد خارجي فرودگاه اهواز در ايام حج تمتع 99

معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به اتمام و بهره برداري ترمينال جديد خارجي در ايام حج تمتع 99 تاکيد کرد.

تيم فوتسال شرکت فرودگاه ها نايب قهرمان مسابقات کارکنان دولت استان تهران شد/ راهيابي به مسابقات کشوري

تيم فوتسال شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مسابقات کارکنان دولت استان تهران مقام نايب قهرمان را کسب و همراه سه تيم ديگر نيمه نهايي در مسابقات کشوري شرکت مي کند.

صفايي و مرادی اعضای شوراي راهبري توسعه مديريت شرکت فرودگاه ها شدند

با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، مصطفي صفايي و ابراهیم مرادی به عنوان اعضای شوراي راهبري توسعه مديريت شرکت منصوب شد.

نامگذاري يک مدرسه به نام شهداي شرکت فرودگاه ها در منطقه سيل زده دلگان

در راستاي برگزاري همايش سراسري طرح صالحين بسيج سازمان هاي تابعه وزارت راه و شهرسازي گردهمايي فرماندهان پايگاه هاي بسيج فرودگاه هاي کشور که در مشهد برگزار شد، مسعود خواست خدایی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت گفت: با توجه به ارزیابی های تخصصی انجام شده و با هماهنگی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت، بازسازی یک دبستان شش کلاسه در روستای چاه کیجی منطقه سیل زده دلگان  در دستور کار قرار گرفته است و مراحل اولیه انجام توافق ها و تعیین پیمانکار بومی مناسب برای بازسازی به نتیجه رسیده است.

برگزاري کارگاه آموزشي روسا و مسوولان آموزشي شرکت فرودگاه ها

نهمين کارگاه آموزشي روسا و مسوولان آموزش ستادي و فرودگاهي به ميزباني فرودگاه بندرعباس برگزار شد. سرفصل های این دوره شامل تبیین و هماهنگی نیازسنجی آموزشی سال 99، مسوولیت ها و وظایف مسوولان آموزش در پیاده سازی قوانین و مقررات ملی فرودگاهی (ADR)، آسیب شناسی فرایندهای چهارگانه آموزشی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و تحلیل وضع موجود، تبیین نحوه اجرای کانون ارزیابی شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای و تشریح پروژه آسیب شناسی و تحلیل وضعیت فرهنگ سازمانی شرکت بود.

تغيير برنامه پروازي پيش از حضور مسافر در فرودگاه اطلاع رساني شود/ استقرار نماينده شرکت هواپيمايي در شرايط اضطراري

مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت: با نزديک شدن به پايان سال 98، اقدامات ويژه يي در فرودگاه بين المللي مهرآباد براي بهره برداري از طرح هاي نيمه تمام و ارتقاي خدمات براي استقبال از مسافران نوروزي آغاز شده است. دستورالعمل های نوروزی درباره اقدامات شرکتهای هواپیمایی وهندلینگ کنندهها ابلاغ شده و شرکت ها موظف هستند، تاخیرهای احتمالی یا هرگونه تغییر در برنامه پروازی را تا پیش از حضور مسافران به فرودگاه اطلاع رسانی کنند. همچنین برای جایگزین پرواز در شرایط ویژه و استقرار نماینده تام الاختیار در شرایط اضطراری اقدام کنند.

فرودگاه يزد قهرمان مسابقات آتش نشانان فرودگاههاي سراسر کشور شد

يازدهمين دوره مسابقات "عمليات-ورزشي" و دومين دوره مسابقات واليبال ساحلي ايمني و آتش‌نشاني فرودگاه‌هاي کشور به ميزباني فرودگاه آبادان با معرفي تيم ها و نفرات برتر به پايان رسيد.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری