خبر خبر

راه اندازي سامانه جامع اطلاع رساني در فرودگاه مهرآباد
براي تسريع و تسهيل در اطلاع رساني از وضعيت پروازهاي فرودگاه مهرآباد در سراسر کشور سامانه جامع مرکز اطلاع رساني اين فرودگاه راه اندازي شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابراهیم مرادی، مدیرکل و راهبر فرودگاه با اعلام این خبر عنوان کرد:  این سامانه برای اولین بار در فرودگاه های کشور و پس از 19 سال پاسخگویي مرکز تلفن فرودگاه مهرآباد راه اندازی شده که به صورت مکانيزه پاسخگوي همه مراجعان تلفني در سراسر کشور است.

مرادی افزود: تاکنون ارتباط اهالی شهرستان ها با سامانه 199 مهرآباد فراهم نبود و ناچار بودند با شماره های 021444665519 و 24 تماس بگیرند که اکنون با راه اندازی این سامانه مسافران در سراسر ایران از طریق تماس با شماره 02161021 می توانند از وضعیت پروازها مطلع شوند.

وی هدف از راه اندازی این سامانه را اطلاع رسانی بهتر به مخاطبان و مسافران، چابک سازی نیروهای انسانی، اصلاح فرایندهای موازی در اطلاع رسانی و مکانیزه کردن پاسخگویی عنوان کرد و گفت: امیدواریم این سامانه در آستانه سال جدید به ارتقای خدمات اطلاع رسانی به مسافران کمک کند.

مرادی افزود: از این پس مسافران و مراجعان فرودگاه مهرآباد  می توانند از سراسر کشور با شماره گیری 021-61021 علاوه بر کسب اطلاعات فرودگاهی اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد را نیز دریافت کنند. تاکنون 62 خط پاسخگوی مراجعان تلفنی بود که اکنون به 92 خط افزایش یافته است.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری