خبر خبر

ترمينال فرودگاه سمنان امسال افتتاح مي شود
مدير فرودگاه سمنان مهمترين توفيق اين فرودگاه در سال 98 را تحقق انتظار طولاني اهالي اين شهرستان و برقراري پرواز سمنان- مشهد عنوان کرد و گفت: ترمينال فرودگاه سمنان به مساحت ۲۲۰۰ مترمربع امسال افتتاح مي شود.

حسین شجاعی در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با بیان این مطلب عنوان کرد: پرواز مسافری مسیر سمنان- مشهد پس از سال ها انتظار اهالی استان روزهای سه شنبه و جمعه توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر انجام می شود. این پرواز، نخستین پرواز فرودگاه است که با استقبال خوب مسافران همراه بوده و تلاش زیادی برای تامین امکانات رفاهی کامل در این فرودگاه انجام شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به همجواری سمنان با هشت استان دیگر و فراهم بودن شرایط جوی آفتابی (300 روز در سال) امکانات کافی برای برقراری پروازهای آموزشی و برپایی کلاس های تعمیر و نگهداری هواپیما در این فرودگاه فراهم است. همچنین فرودگاه سمنان به دلیل همجواری با پایتخت می تواند معین فرودگاه مهرآباد باشد.

مدیر فرودگاه سمنان با اشاره به اینکه این فرودگاه در مدت چهار سال، زودتر از موعد در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید، گفت: سال 99 شاهد افتتاح ترمینال فرودگاه با زیربنای 1500 مترمربع و مساحت 2200 مترمربع خواهیم بود. اجرای این پروژه اردیبهشت 97 شروع شده و تاکنون 70 درصد پیشرفت کرده است.

وی یکی از اولویت های برنامه ای مدیریت فرودگاه سمنان در سال آتی را افزایش پروازها در مسیرهای مختلف عنوان کرد و افزود: اکنون دو پرواز در هفته در مسیر مشهد – سمنان داریم که خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه شده و در نظر داریم از طریق رایزنی با شرکت های هواپیمایی مختلف مسیرهای پروازی جدید را در فرودگاه راه اندازی کنیم.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری