خبر خبر

حفظ سلامت کارکنان و مسافران اولويت شرکت فرودگاه هاست
عضو هيات مديره شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اولويت نخست برنامه هاي شرکت را در شرايط فعلي شيوع ويروس کرونا، حفظ سلامتي کارکنان مجموعه هاي فرودگاهي و نيز مسافران و مراجعان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه هاي آذربايجان شرقي، علي رستمي، عضو هيات مديره شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، امروز (ششم فروردين) با حضور در فرودگاه تبريز از پروژه ها و نيز آخرين اقدامات انجام شده در اين فرودگاه در مبارزه با ويروس کرونا بازديد کرد.
در اين بازديد رستمي با تشکر از اقدامات انجام شده در فرودگاه تبريز براي مقابله با شيوع ويروس کرونا گفت: با وجود کاهش پروازها و مسافران در تمام فرودگاه ها، همچنان حفظ سلامت کارکنان مجموعه هاي فرودگاهي و نيز مسافران و مراجعان اولويت نخست شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران است.
وي افزود: فرودگاه تبريز به عنوان يکي از مهم ترين و پرترددترين فرودگاه هاي کشور، از نخستين روزهاي اعلام شيوع کرونا در کشور اقدامات مناسب و متنوعي را در مبارزه و جلوگيري از شيوع آن انجام داده است.
در اين بازديد همچنين رامين آذري، مديرکل فرودگاه هاي آذربايجان شرقي گفت: از نخستين روزهاي شيوع اين ويروس، اداره کل فرودگاه هاي استان و نهادها و ارگان هاي مستقر در فرودگاه تبريز براي حفظ سلامتي مسافران، مراجعان و نيز کارکنان شاغل در فرودگاه تبريز اقدامات پيشگيرانه از جمله ضدعفوني مناطق و سطوح ترمينال ها و نيز ضدعفوني و گندزدايي مناطق و سطوح مختلف هواپيما و ضدعفوني سطوح مختلف ساختمان هاي اداري، برج مراقبت پرواز، پليس، سپاه، پاويون و انبار مرکزي را به طور مستمر انجام مي دهند و لوازم ضدعفوني کننده مناسب در اختيار تمام کارکنان قرار گرفته است.
رستمي از نحوه ضدعفوني اماکن فرودگاهي، نظارت بر نحوه تب سنجي و غربالگري مسافران ورودي  و خروجي با استفاده از تب سنج حرارتي و نيز از پروژه توسعه اپرون فرودگاه تبريز بازديد کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری