خبر خبر

کسب رتبه برتر اداره کل فرودگاه هاي استان خراسان جنوبي در حوزه پدافند غيرعامل
اداره کل فرودگاه هاي استان خراسان جنوبي موفق به کسب رتبه برتر در حوزه پدافند غيرعامل در سال 98 در مقايسه با ساير دستگاه هاي اجرايي استان شد و از سوي مديرکل پدافند غيرعامل استان خراسان جنوبي مورد تقدير قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان خراسان جنوبی خراسان جنوبی؛ عظیم طهماسبی با اعلام این خبر بیان داشت: پدافند غیرعامل به عنوان یکی از موثرترین، کم هزینه ترین و پایدارترین روش های دفاع در مقابل تهدیدات همواره مورد توجه کشورهای جهان بوده است.

وی گفت: شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ساختار تشکیلاتی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل را با توجه به رسالت ذاتی پدافند غیرعامل برای صیانت از زیرساختها و سرمایههای ملی در حوزه فرودگاهی و همچنین ارتقا و تداوم روند ارائه خدمات ایمن ناوبری هوایی تاسیس کرده و فرودگاه شهید کاوه بیرجند نیز در راستای این مهم، اقدامات و فعالیتهای سازندهای انجام داده است.

در بخشی از این لوح تقدیر اهدا شده، آمده است بدینوسیله از اهتمام صورت گرفته و ارتباط موثر جنابعالی با این اداره کل طی سال جاری بویژه در هفته پدافند غیرعامل که ضمن افزون بر غنای برنامه ها، موجب کسب امتیاز 93 و عنوان دستگاه برتر استان در حوزه پدافند غیرعامل توسط آن دستگاه شد، ارج نهاده و از مساعی ارزشمند شما و همکاران محترمتان تقدیر و تشکر می نمایم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری