خبر خبر

حمايت استانداري لرستان از ايجاد پايگاه هوانوردي عمومي در غرب کشور
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري لرستان از باند و سطوح پروازي، تکنيکال بلاک، پاويون جديد دولت، اپرون و ترمينال و برج مراقبت قديم فرودگاه خرم آباد که در حال آماده سازي جهت ايجاد پايگاه هوانوردي عمومي هستند، بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه خرم آباد؛ گودرز امیری در این بازدید با ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته، تکمیل طرح توسعه فرودگاه خرم آباد مطابق با مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی و دستور وزیر محترم راه و شهرسازی را مورد توجه قرار داد.

وی همچنین، از تلاش های مدیر فرودگاه خرم آباد جهت ایجاد پایگاه هوانوردی عمومی در غرب کشور استقبال و بر حمایت مقامات استان از این طرح تاکید کرد.

در این بازدید علی کاملی، مدیر فرودگاه خرم آباد، از توجه ویژه مقامات استان قدردانی و گزارشی از آخرین وضعیت طرح های توسعه و زیباسازی و جدول بندی بلوار ورودی فرودگاه خرم آباد ارائه و خواستار حمایت مسئولین ارشد استان برای تکمیل این طرح ها و راه اندازی پایگاه هوانوردی عمومی شد.

مدیر فرودگاه خرم آباد در خصوص وضعیت پروازها گفت: پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان بعد از وقفه یی دو ماهه دوباره از سر گرفته شده و با اضافه شدن دو پرواز در حال حاضر تعداد ۱۰ سورتی نشست و برخاست به مقصد تهران انجام می گیرد و در هفته های آینده شاهد برقراری مجدد سایر پروازها خواهیم بود.

وی همچنین افزایش پروازهای این فرودگاه را منوط به هم افزایی و همکاری مسئولان ارشد استان و نمایندگان خرم آباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری