خبر خبر

استقرار يک فروند هواپيماي منابع طبيعي لرستان در راستاي ايجاد پايگاه هوانوردي عمومي در فرودگاه خرم آباد
مديرکل منابع طبيعي لرستان از استقرار يک فروند هواپيما جهت پايش جنگل ها و منابع طبيعي اين استان در راستاي ايجاد پايگاه هوانوردي عمومي در فرودگاه خرم آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه خرم آباد، در جلسه ای که با هدف بررسی انعقاد تفاهم نامه همکاری هوانوردی عمومی با حضور مدیر فرودگاه خرم آباد در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان برگزار شد، هماهنگی و تمهیدات لازم در راستای چگونگی استقرار یک فروند هواپیمای چهار نفره در فرودگاه خرم آباد برای پایش جنگل ها و منابع طبیعی لرستان صورت گرفت.

به  گفته شیرزاد نجفی، مدیرکل منابع طبیعی لرستان، این هواپیما  که با حمایت های استاندار، مجوز ۱۰۰ ساعت پرواز بر فراز عرصه های ملی را دریافت کرده است، با استقرار در فرودگاه خرم آباد در فصل حریق، یاری رسان منابع طبیعی استان خواهد بود.

علی کاملی، مدیر فرودگاه خرم آباد هم ضمن استقبال از این طرح گفت: ایجاد پایگاه هوانوردی عمومی برای اولین بار در غرب کشور، فصل نوینی را در توسعه و پیشرفت استان ایجاد خواهد کرد و امیدواریم سایر اداره ها با اقدام مشابه بتوانند از این فرصت برای جذب گردشگران و سرمایه گذاران استفاده کنند.

 کاملی افزود: فرودگاه خرم آباد با بهره گیری از نیروهای متخصص و دارا  بودن سیستم های کمک ناوبری هوایی، آماده همکاری با ادارات و سرمایه گذاران بخش خصوصی در این زمینه است.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری