خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎ اي که گذشت/ هفته نهم
نهمين هفته سال 99 (27 ارديبهشت تا 2 خرداد) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به برگزاري مراسم گراميداشت روزهاي جهاني مخابرات هواپيمايي، اطلاعات هوانوردي و روز ملي روابط عمومي و ارتباطات با حضور مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و نيز افتتاح مرکز عمليات شبکه (NOC) و استوديوي روابط عمومي اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهمترین رویدادهای فرودگاهی هفته اخیر را از نظر می گذرانید.

نقش برجسته روابط عمومي ها در گذار از شرايط جديد با ارتقاي دانش کرونايي مردم

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در پیامی فرا رسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است: در روز ملی ارتباطات و روابط عمومی( ۲۷ اردیبهشت ماه) و به واسطه همه گیری ویروس منحوس کرونا و شرایط حاکم بر کشور، به نظر می‌رسد آسان‌سازی همگرایی و همبستگی ملی در میان ایرانیان و کمک به پیشبرد سیاست‌های ملی و افزایش سطح مشارکت اجتماعی، صرفا از طریق برقراری ارتباطات مجازی و شبکه‌های اجتماعی با بهره‌گیری از ابزارهای نوین ممکن خواهد بود.

تهيه سيستم هاي نوين مخابراتي فرودگاه ها در اولويت قرار دارد

مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم گراميداشت روزهاي جهاني مخابرات هواپيمايي، اطلاعات هوانوردي و روز ملي روابط عمومي و ارتباطات از برنامه ريزي براي براي تامين سيستم هاي AIS و AMHS به عنوان اولويت اصلي خبر داد.

مرکز عمليات شبکه و استوديوي شرکت فرودگاه ها افتتاح شد

همزمان با روز جهاني مخابرات و روز ملي ارتباطات، در مراسمي با حضور رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران مرکز عمليات شبکه (NOC) و استوديوي روابط عمومي به بهره برداري رسيد.

پيام مديرعامل شرکت فرودگاهها به مناسبت فرارسيدن روز قدس

رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، نامگذاري جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس را اقدامي حکيمانه و ابتکاري ناريخ ساز از سوي حضرت امام خميني(ره) توصيف کرد.

پيام تبريک اميرمکري به مناسبت روز مخابرات هواپيمايي

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن 17 مي، روز جهاني مخابرات هواپيمايي را به فعالان حوزه مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي تبريک گفت.

اميرمکري روز روابط عمومي را تبريک گفت

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک روز روابط عمومي، اطلاع‌يابي، اطلاع رساني و طرح ديدگاه‌هاي مختلف و همچنين معرفي دستاوردهاي شرکت فرودگاه‌ها به مردم شريف ايران اسلامي را مرهون تلاش‌هاي ارزشمند کارگزاراني دانست که با تدبير، اميد و روشنگري در جامعه نقش آفريني مي‌کنند.

پيام تبريک معاون عمليات هوانوردي به مناسبت روز جهاني مخابرات هواپيمايي

معاون عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت فرارسيدن روز جهاني مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي از فعالان اين حوزه قدرداني و تجليل کرد.

مديريت نقدينگي نيمسال اول 99 فرودگاه ها با وجود کاهش 80 درصدي درآمد

معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ويديوکنفرانس مديريت بر نقدينگي و هزينه هاي شرکت تاکيد کرد که با وجود کاهش 80 درصدي درآمد شرکت به دليل بحران کرونا، با تلاش هاي انجام شده در وصول بخشي از مطالبات سال گذشته توانسته ايم نقدينگي نيمسال اول 99 فرودگاه ها را براي تامين هزينه هاي جاري و پرسنلي مديريت کنيم.

کاهش ٨٠ درصدي جابجايي مسافر در فرودگاه‌هاي کشور

معاون برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصاد شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از جابجايي حدود ٧٥٣ هزار مسافر در فرودگاه‌هاي تحت مالکيت شرکت فرودگاه‌ها خبر داد و گفت: نسبت به فروردين سال گذشته ٨٠ درصد کاهش جابجايي داشتيم.

برنامه ريزي براي بهره برداري سامانه پذيرش اشتراکي مسافر در فرودگاه هاي کشور

مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي با اشاره به خريداري تجهيزات سامانه پذيرش اشتراکي مسافر (CUPPS) از نصب اين سامانه در آينده نزديک در فرودگاه هاي مهرآباد و مشهد خبر داد.

مدير روابط عمومي شرکت فرودگاهها روز ارتباطات و روابط عمومي را تبريک گفت

عباس مسيبي در پيامي به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي، ضمن تبريک اين روز به مسئولان روابط عمومي فرودگاه هاي سراسر کشور گفت: جهان امروز بيش از هر زمان ديگري به دنبال آگاهي و شفافيت است و اميدوارم دست اندرکاران اين حوزه در مسير عمل به آرمان شفافيت، آگاهي رساني و اعتمادسازي بيش از گذشته مثمر ثمر و اثرگذار باشند.

تنوير افکارعمومي با روابط عمومي شفاف

عباس مسیبی، مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی دارد، در مصاحبه ای عنوان کرد که روابط عمومي ها و رسانه هاي جمعي بعنوان دو کانون مهم از نظام ارتباطي و اطلاع رساني، نقش تعيين کننده اي در افزايش آگاهي هاي عمومي جامعه و فرهنگ سازي و تنوير افکار عمومي، برعهده دارند.

افزايش پروازهاي فرودگاه اروميه از يکم خرداد

مديرکل فرودگاه هاي آذربايجان غربي از افزايش پروازهاي مسير اروميه- تهران توسط شرکت هواپيمايي آتا از يکم خرداد خبر داد.

اتمام پروژه بهسازي و تعويض سيستم روشنايي کابين برج مراقبت پرواز فرودگاه رشت

پروژه بهسازي و تعويض سيستم روشنايي کابين برج مراقبت پرواز فرودگاه سردار جنگل رشت با هدف اصلاح نور و رنگ سقف براي ديد بهتر کنترلر مراقبت پرواز به مناطق پروازي در شب انجام شد.

فرودگاه گناباد امسال تکميل مي شود

مديرکل فرودگاه هاي خراسان رضوي از بهره برداري فرودگاه گناباد طي سال جاري خبر داد.

حمايت استانداري لرستان از ايجاد پايگاه هوانوردي عمومي در غرب کشور

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري لرستان از باند و سطوح پروازي، تکنيکال بلاک، پاويون جديد دولت، اپرون و ترمينال و برج مراقبت قديم فرودگاه خرم آباد که در حال آماده سازي جهت ايجاد پايگاه هوانوردي عمومي هستند، بازديد کرد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری