خبر خبر

کنترل پروژه هاي در دست اجراي فرودگاه گرگان/ برنامه ريزي براي افتتاح طرح هاي فرودگاه در تابستان امسال
مديرکل فرودگاه هاي گلستان با اشاره به برگزاري ويديوکنفرانس روند پيشرفت پروژه هاي توسعه اپرون و ساخت ترمينال جديد فرودگاه گرگان از برنامه ريزي براي افتتاح اين پروژه ها در تابستان سال جاري خبر داد.

علی متانت در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اعلام این خبر عنوان کرد: در ویدیوکنفرانسی با حضور محمدرضا زحمتکشان، مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها و پیمانکاران پروژه های احداث ترمینال جدید و توسعه اپرون، محوطه سازی و احداث پارکینگ، ساختمان تاسیسات و منبع آبی بتنی فرودگاه، روند اجرای این طرح ها بررسی و برای نحوه برطرف کردن کامل موانع بهره برداری، تصمیم گیری شد.

مدیرکل فرودگاه های گلستان افزود: در این جلسه مقرر شد که هفته آینده کارشناسانی از ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برای بررسی نهایی، در محل پروژه ها حضور یابند.

وی با اشاره به پیشرفت 99 درصدی ساخت ترمینال جدید فرودگاه گرگان عنوان کرد: مساحت ترمینال 9000 متر مربع است و برای ساخت آن تاکنون حدود 450 میلیارد ریال هزینه شده است.

متانت افزود: پروژه توسعه اپرون، محوطه سازی، احداث پارکینگ، ساختمان تاسیسات و احداث منبع آبی بتنی نیز 70 درصد پیشرفت کرده و با بهره برداری از آن تعداد جایگاه های پارک هواپیما از چهار به شش استند می رسد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری