خبر خبر

تاکيد معاون عمليات فرودگاهي بر عدم وقفه در اجراي پروژه هاي فرودگاه مشهد
معاون عمليات فرودگاهي در بازديد از روند اجرايي پروژه هاي عمراني فرودگاه مشهد بر تسريع در تکميل طرح ها و اجراي بدون وقفه آن تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی، مصطفی صفایی، معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از پروژه های عمرانی فرودگاه مشهد از جمله طرح توسعه ترمینال پروازهای داخلی، مرحله نهایی پروژه محوطه سازی، اپرون، بهره برداري از لاين خروجي تاکسي، مسير عبور آزاد، روکش آسفالت 18 هزار مترمربع از محاوط مقابل ترمينال داخلي فرودگاه مشهد و همچنین روکش آسفالت جاده پاویون بازدید کرد.

صفایی در این بازدید  از زحمات مدیرکل فرودگاه های استان و مدیران فرودگاه مشهد قدردانی کرد و گفت: روند پيشرفت پروژه هاي عمراني فرودگاه مشهد با سرعت رو به حركت است و این رویه باید بدون وقفه، تا به ثمر نشستن پروژه ها ادامه داشته باشد.

محمود امانی بنی، مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی در جریان این بازدید به شرح گزارشی جامع از فرایند اجرای پروژه های در دست اقدام و طرح های به بهره برداری رسیده فرودگاه مشهد پرداخت و بر تسریع و پیگیری ویژه برای انجام پروژه ها در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد.

در اين بازديد، محمدرضا زحمتكشان، مديركل توسعه و عمران فرودگاه ها، عباس وفائي، مديركل تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي و فرشید گليج، مديركل دفتر مقررات فرودگاهي، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل نیز حضور داشتند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری