خبر خبر

جذب 194 نيروي انساني در پنج رشته شغلي موردنياز شرکت فرودگاه ها
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از برگزاري آزمون استخدامي شرکت و جذب 194 نفر در پنج رشته شغلي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به نقل از کن نیوز؛ احمد مظفر با اعلام اين خبر عنوان کرد: اين آزمون استخدامي در پنج رشته شغلي کارشناس مراقبت پرواز، کارشناس الکترونيک هواپيمايي، کارشناس مخابرات هواپيمايي، کارشناس ايمني زميني هواپيما و کارشناس عمليات فرودگاهي در 37 فرودگاه کشور تعيين و ابلاغ شده است.

مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افزود: اين آزمون استخدامي توسط سازمان سنجش در شهريور امسال برگزار مي شود.

وي همچنين گفت: 25 درصد سهميه ايثارگران مشمول ماده 21 قانون جامع و ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه و همچنين سه درصد سهميه معلولان با هماهنگي نهادهاي ذيربط لحاظ شده است.
به گفته مظفر سه برابر ظرفيت استخدام يعني ۵۸۲ نفر براساس نمره کسب شده در آزمون استخدامي به مرحله مصاحبه تخصصي و گزينش راه مي يابند.
وي همچنين اظهار داشت: در شرايط مساوي نيروهاي بومي از اولويت برخوردار هستند.
گفتني است؛ تاريخ و نحوه نام نويسي و نيز منابع و مواد پرسش هاي آزمون در حال هماهنگي با مراجع ذيربط است و متعاقبا اعلام خواهد شد.

-------------------------------------
نظرات
کارمند الکترونيک هواپيمايي() :
آيا در سطح کارداني هم نيرو ميپذيريد؟
سيروس وکيلي() :
چه رشته هايي براي استخدامي مد نظر شما هست.ممنون ميشم راهنمايي کني
کارمند() :
با سلام و احترام.همکاران محترم روابط عمومي خواهشمنديم نظرات همکاران در درج نظر را در صورت صلاح منتشر کنيد.معمولا همکاران در اين بخش پيگير مشکلات و اميدواري براي رفع موانع از سوي مسئولان عزيز و گرامي شرکت فرودگاهها هستند.با سپاس
کارمند قرارداد پيمانکاري فناوري اطلاعات() :
با سلام و تحيت.جناب آقاي مظفر عزيز خواهشمنديم ما نيروهاي فناوري اطلاعات فرودگاهها قرارداد پيمانکاري که سالها زحمت کشيده ايم تعيين تکليف کنيد آيا ما نيروهاي متخصص که سالها در اين شرکت کار کرده ايم و تجربه هاي زيادي افزوده ايم بايد نيروهاي جديد الورود بيايند؟ خواهشمنديم قبل از آزمون استخدامي در مورد ما تعيين تکليف کرده و اولويت جذب را ايتدا براي نيروهاي قرارداد پيمانکاري فناوري اطلاعات در صورت صلاح قرار دهيد.آقاي مظفر گرامي ما و خانواده ما سالها ازکار در اين شرکت رزق و روزي به دست مي آوريم و عدالت اين است که ما در اولويت جذب قرار دهيد.با سپاس

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری