خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎ اي که گذشت/ هفته چهاردهم
چهاردهمين هفته سال 99 (31 خرداد تا 6 تير) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به بازديد مديرعامل و معاونان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از پروژه هاي فرودگاهي خوزستان و بررسي طرح جامع فرودگاه اهواز در نشست مديرعامل شرکت و استاندار خوزستان اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهمترین رویدادهای فرودگاهی هفته اخیر را از نظر می گذرانید.

تسريع در پروژه نصب سيستم سوئيچينگ جديد اپروچ فرودگاه مهرآباد

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در جلسه کنترل پروژه بهسازي ساختمان و نصب سيستم سوئيچينگ جديد اپروچ فرودگاه مهرآباد، دستور تخصيص اعتبار لازم براي تسريع در انجام پروژه با رعايت استانداردهاي لازم را صادر کرد.

طرح جامع توسعه فرودگاه اهواز تشريح شد

در نشستي با حضور رييس هيات مديره و مديرعامل و نيز جمعي از معاونان و مديران شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و استاندار خوزستان ضمن تشريح طرح جامع توسعه فرودگاه اهواز براي برطرف کردن موانع موجود چاره انديشي شد.

اميرمکري: فرودگاه آبادان در اولويت عمران منطقه آزاد اروند قرار گيرد

مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران گفت: فرودگاه آبادان جزء زيرساخت‌هاي قابليت‌دار اقتصادي در جنوب غرب کشور است که بايد در اولويت عمران منطقه قرار گيرد.

پيام اميرمکري به مناسبت سالروز تاسيس شرکت فرودگاه ها

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي يکم تيرماه سالروز تاسيس اين شرکت را تبريک گفت. سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است: «29 سال از روزی که شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تاسیس شد، می گذرد. شرکتی که ابتدا با نام شرکت فنی و مهندسی فرودگاه های کشور آغاز به کار نموده و درگذر زمان و با همت و تلاش مدیران و کارشناسان متعهد و متخصص، توانست نقش خود را به عنوان تخصصی ترین، حساس ترین، پیچیده ترین و پرمسولیت ترین شرکت در صنعت هوانوردی کشور ایفا نماید.»

 

انتصاب رييس و اعضاي شوراي امر به معروف شرکت فرودگاه ها

با ابلاغ هاي جداگانه از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رييس، دبير و اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منکر منصوب شدند.

روند تکميل پروژه هاي فرودگاه شيراز بررسي شد

مشاور اجرايي مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در جريان بازديد از فرودگاه شيراز به بررسي روند تکميلي پروژه هاي فرودگاه از جمله بهسازي ترمينال قديم خارجي پرداخت.

پيشرفت 75 درصدي طرح ساخت ترمينال جديد فرودگاه کرمان

عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از پروژه هاي در دست اجراي فرودگاه کرمان تکميل هرچه سريع تر طرح ساخت ترمينال جديد و نيز توسعه و احداث عوامل پروازي فرودگاه را مورد توجه قرار داد.

قول مساعد براي تخصيص اعتبار پروژه هاي نيمه تمام فرودگاه رشت

معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از پروژه هاي فرودگاه رشت براي تخصيص اعتبار تکميل اين طرح ها و محصور کردن اراضي جديد قول مساعد داد.

بازديد مشاور مديرعامل از روند اجراي پروژه هاي فرودگاهي ياسوج

مشاور اجرايي مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از فرودگاه ياسوج از اقدامات و روند اجراي پروژه هاي اين فرودگاه ابراز رضايت کرد.

بسته تشويقي ايران براي پروازهاي عبوري/ بازاريابي براي افزايش سهم پروازهاي عبوري از فضاي کشور

مديرکل دفتر بازرگاني و سرمايه گذاري شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: آيين نامه اجرايي ماده 63 قانون وصول برخي از درآمدهاي دولت و مصرف آن در موارد معين به عنوان بخشي از درآمدهاي شرکت فرودگاه ها و ناوبري ايران يک طرح پيشنهادي است که پس از بررسي هاي کارشناسانه در کميسيون اقتصادي دولت جهت تصويب به هيات محترم دولت ارايه و پس ازتصويب وجاهت قانوني و اجرايي داشته و به رقابتي شدن مسيرهاي پروازهاي عبوري منجر خواهد شد.

شرايط جذب امريه در شرکت فرودگاه ها اعلام شد

معاون اداره کل منابع انساني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران شرايط و روال جذب امريه در شرکت از ميان دانش آموختگان دانشکده صنعت هوانوردي را تبيين کرد.

پرواز اهواز- رامسر برقرار مي شود

مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از برقراري پرواز در مسير اهواز- رامسر و برعکس خبر داد.

افزايش پروازهاي فرودگاه تبريز در مسير اهواز

در پی هماهنگی های انجام گرفته، شرکت هواپیمایی "قشم ایر" اقدام به برقراری پرواز در مسیر اهواز – تبریز – اهواز کرده است که طبق برنامه ریزی های انجام شده،  این پرواز روزهای پنج شنبه هر هفته انجام خواهد شد.

برقراري پروازهاي کيش اير در فرودگاه سنندج

مدير فرودگاه سنندج از برقراري پروازهاي مسير تهران- سنندج توسط شرکت هواپيمايي کيش اير از اواسط تير ماه خبر داد.

پرواز گرگان- زابل برقرار مي شود

مديرکل فرودگاه هاي گلستان از برقراري پرواز گرگان- زابل- گرگان براي نخستين بار از هشتم تیر خبر داد.

پروازهاي رشت – تهران افزايش يافت

مديرکل فرودگاه گيلان اعلام کرد: پروازهاي رفت و برگشت رشت – تهران از فرودگاه سردار جنگل رشت براي دومين بار در روزهاي اخير افزايش يافت.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری