خبر خبر

تمرين طرح اضطراري فرودگاه خرم آباد برگزار شد
طبق برنامه زمانبندي دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران، و پدافند غير عامل شرکت فرودگاه ها، تمرين دو سالانه طرح اضطراري فرودگاه خرم آباد به صورت محدود با حضور ارگان هاي درون سازماني و دستگاه‌هاي امدادرسان از جمله اورژانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه خرم آباد، علی کاملی، مدیر فرودگاه با اعلام این خبر گفت: در این تمرین، خودروهای اطفای حریق واحد ایمنی و آتش نشانی مطابق سناریوی از پیش طراحی شده به محل حادثه رسیدند و اقدامات لازم را برای اطفای حریق و نجات مصدومان انجام دادند.

کاملی هدف از برگزاری این تمرین را ارزيابي آمادگی  تمام ارگانهای شرکت کننده در زمان بروز سانحه عنوان کرد و افزود: چگونگی مديريت بحران در وضع اضطراری، هماهنگی بهتر بین ارگانهاي مستقر در فرودگاه و سنجش و حفظ آمادگی و توانایی نيروهاي عملياتی برای مقابله با سوانح  از مهمترین اهداف این مانور بودند.

در پایان این تمرین که با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام شد، شرکت کنندگان با حضور در جلسه ارزیابی و تحلیل، به بررسی نقاط ضعف و مشکلات موجود  پرداختند و نظرهای خود را  جهت رفع نواقص بیان کردند.

.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری