خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎ اي که گذشت/ هفته شانزدهم
شانزدهمين هفته سال 99 (14 تا 20 تير) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به عضويت سياوش اميرمکري، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با انتخاب وزير راه و شهرسازي در شوراي عالي هواپيمايي کشوري اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهمترین رویدادهای فرودگاهی هفته اخیر را از نظر می گذرانید.

اميرمکري، عضو شوراي عالي هواپيمايي کشوري شد

با ابلاغي از سوي وزير راه و شهرسازي، سياوش اميرمکري، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به عنوان يکي از اعضاي شوراي عالي هواپيمايي کشوري معرفي شد.

طراحي سازوکار عملياتي براي احصاي آمار روزانه مسافران در فرودگاه هاي کشور

در هفتمين نشست شوراي هماهنگي حمل و نقل لجستيک به رياست وزير راه و شهرسازي مقرر شد که شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ساز و کار عملياتي را جهت احصاي روزانه آمار اعزام و پذيرش مسافر در فرودگاه هاي کشور طراحي و پياده سازي کند.

ايجاد فرصت هاي توسعه هوانوردي با جلب همکاري بخش خصوصي

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به نخستين سمينار تخصصي هوانوردي عمومي شمال کشور بر ترغيب بخش خصوصي به عنوان شرکاي تجاري فرودگاه ها، جهت ورود به اين عرصه تاکيد کرد.

کارکنان فاقد مسکن شرکت فرودگاه ها صاحبخانه مي شوند

وزير راه و شهرسازي در راستاي اجراي طرح ملي مسکن، دستور پيگيري تخصيص اراضي مناسب را براي تامين مسکن کارکنان فاقد مسکن شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران صادر کرد.

مديرعامل شرکت فرودگاهها درگذشت امير سرتيپ صديق را تسليت گفت

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي درگذشت امير سرتيپ خلبان هوشنگ صديق فرمانده اسبق نيروي هوايي ارتش را تسليت گفت و ضمن يادآوري نقش موثر و انکارناپدير وي در صنعت هواپيمايي از او به عنوان الگويي پُرتلاش براي اين نظام مقدس ياد کرد.

پيگيري تخصيص اراضي جهت تامين مسکن کارکنان

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از انجام مذاکرات مثبت با مديرکل راه و شهرسازي استان تهران در خصوص تامين مسکن کارکنان اين شرکت خبر داد.

اجراي 51 طرح فرودگاهي در کشور/ افتتاح 28 پروژه در سال جاري

مديرکل عمران و توسعه فرودگاه ها با بيان اينکه اکنون ۵۱ پروژه فرودگاهي در قالب ۴۶ قرارداد در حال اجراست از افتتاح 28 طرح تا پايان امسال خبر داد.

رئيس و اعضاي هيات مديره تعاوني مسکن شرکت فرودگاهها انتخاب شدند

با برگزاري نخستين جلسه تعاوني مسکن شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رئيس و اعضاي اين تعاوني انتخاب و معرفي شدند.

برنامه ريزي براي توسعه فرودگاه رامسر از 18 سال پيش

فرماندار رامسر در سمينار تخصصي هوانوردي عمومي تاکيد کرد که از ۱۸ سال پيش که تعداد پروازهاي فرودگاه رامسر بسيار اندک بود براي توسعه فرودگاه برنامه ريزي شد.

ممانعت از ورود مسافران بدون ماسک به فرودگاه مهرآباد

مديرکل فرودگاه مهرآباد از فروش ماسک با نرخ مصوب خارج از فضاي ترمينال‌هاي فرودگاه خبر داد و گفت: هيچ مسافري بدون ماسک نمي‌تواند وارد فرودگاه شود.

دريافت اسناد تک برگي فرودگاه همدان پس از 70 سال

با اجراي دستورالعمل مستندسازي و قانون جامع حدنگار(کاداستر)، پلاک هاي ثبتي کليه اراضي فرودگاه همدان در مساحت بالغ بر 236 هکتار جانمايي شد

پرواز تهران - بوشهر برقرار شد

مديرکل فرودگاه هاي استان بوشهر از برقراري پرواز تهران- بوشهر – تهران توسط شرکت هواپيمايي زاگرس خبر داد.

تکميل ساختمان جنبي فرودگاه زاهدان تا پايان شهريور

مديرکل فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان با اشاره به پيشرفت 75 درصدي احداث ساختمان جنبي فرودگاه زاهدان از بهره برداري اين پروژه تا پايان شهريور خبر داد.

قول مساعد معاون استاندار خوزستان براي رفع موانع توسعه فرودگاه اهواز

معاون امور عمراني استانداري خوزستان در بازديد از فرودگاه اهواز ضمن تاکيد بر رفع هرچه سريعتر موانع توسعه اين فرودگاه، از مساعدت استانداري در تامين منابع مالي در بهسازي ترمينال داخلي خبر داد.

پرواز اهواز – ساري برقرار شد

مديرکل فرودگاه هاي استان خوزستان از برقراري پرواز اهواز – ساري و برعکس خبر داد.

برقراري مجدد پرواز در مسير شارجه- شيراز

پس از تعطيلي چهار ماهه دوباره پروازهاي شارجه- شيراز- شارجه برقرار شد. این پرواز از جمعه (13 تیرماه) از سرگرفته شده و توسط شرکت هواپیمایی ایرعربیا با هواپیمای ایرباس 320 انجام می شود.

افزايش پروازهاي فرودگاه سردار جنگل در مسير شيراز

مديرکل فرودگاه گيلان از افزايش پروازهاي اين فرودگاه در مسير شيراز خبر داد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری