خبر خبر

معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها تاکيد کرد
ارتقاي فرهنگ عفاف و حجاب با قدرداني از بانوان محجبه
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم گراميداشت روز عفاف و حجاب، تقدير از بانوان با حجاب شرکت را سرلوحه و الگوي ديگر بانوان عنوان کرد و گفت: اين موضوع مي تواند موجب ارتقا و تقويت فرهنگ ديرينه حجاب و گسترش آن در سراسر کشورهاي اسلامي شود.


به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، علی شورمیج، معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها در این مراسم ضمن قدردانی از شورای فرهنگی در برگزاری برنامه های فرهنگی مختلف گفت: از یک سال گذشته تاکنون اقدامات خوب و مناسبی در این حوزه انجام شده که رضایت کلی مدیران و کارکنان حوزه ستادی و فرودگاهی را به همراه داشته است.

وی افزود: حمایت شرکت از این حوزه و همکاران این بخش، شفافیت در فعالیت ها را بیش از پیش گسترش داده و موجب اجرای دقیق برنامه ها هم راستا با اهداف و سیاست های شرکت خواهد شد.

شورمیج همکاری و حمایت مدیران شرکت در جهت اجرای برنامه های شورای فرهنگی را خواستار شد و با بیان اینکه تقدیر از بانوان با حجاب شرکت سرلوحه و الگوی دیگر بانوان است، گفت: این موضوع می تواند موجب ارتقا و تقویت فرهنگ دیرینه حجاب و گسترش آن در سراسر کشورهای اسلامی شود.

در ادامه این مراسم، رضا باقی زاده، رییس شورای فرهنگی شرکت، موضوع عفاف و حجاب را به عنوان یک اصل اساسی در کشور معرفی و بیان کرد: موضوع نادیده گرفتن حجاب به عنوان یک ابزار مهم و اصلی همیشه و از دوران های گذشته توسط دشمنان و با استفاده از تبلیغات نادرست در حال برنامه ریزی و اجرا بوده است و این امر موجب ترویج بی حجابی در کشورهای غربی و اسلامی شده است.

وی خاطرنشان کرد: بانوانی که با حجاب خود، الگوی اسلامی را ترویج می دهند به وصیت شهدا عمل کرده و توصیه های مقام معظم رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار داده و می دهند.

همچنین عباس مسيبي مدير روابط عمومي و از اعضای شورای فرهنگی نيز در ادامه اين مراسم، ضمن تقدير از فعاليت ها و اقدامات حوزه شوراي فرهنگي گفت: مديرعامل و معاونت توسعه مديريت و منابع حمايت هاي خود را از اين حوزه دريغ نکرده و در جهت اجراي برنامه هاي فرهنگي حمايت و همکاري لازم را به عمل آورده اند.
وي پیشنهاد داد: لباس يک شکل(یونیفورم) در جهت ترويج فرهنگ عفاف و حجاب در بين کارکنان صنعت فرودگاهي و هوانوردي در دستور کار قرار گيرد.

در پایان مراسم، زهرا رهگذر رییس کارگروه صیانت از ارزش ها، عفاف و حجاب شرکت فرودگاه ها با اشاره به روز 21 تیرماه، سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب که به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است، بیان کرد: پایبندی بانوان به حجاب، آنان را در رسیدن به مدارج عالی معنوی کمک و از سقوط به پرتگاه هایی که بر سر راه آنان قرار دارد، جلوگیری می کند.

وی به آثار و اهمیت حجاب اشاره کرد و گفت: موفقیت های معنوی، مصونیت و آرامش زن، سلامت، کاهش مفاسد و حفظ بنیان خانواده از آثارحجاب است.

-------------------------------------
نظرات
A() :
اميدوارم هميشه موفق و پيروز و پيرو راه حضرت زهرا(س) باشيد

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری