خبر خبر

تداوم اقدامات پيشگيري از کرونا ويروس در فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان
مديرکل فرودگاه هاي استان سيستان و بلوچستان از تداوم اقدامات پيشگيرانه اين اداره کل در مقابله با اپيدمي کرونا ويروس و رعايت پروتکل هاي بهداشتي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه های سيستان و بلوچستان، علي جزيني زاده، مديركل فرودگاه هاي استان با اعلام اين خبر گفت: در اجرای بخشنامه ها و دستورالعمل های ارسالی از سوی ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تمام کارکنان، مسافران و رانندگان تاكسي هاي فرودگاه در تمام اماکن فرودگاهی از ماسک استفاده می کنند. همچنین کارکنان واحد اطلاعات پرواز به طور منظم و مداوم در خصوص رعایت دستورالعمل های جاری از جمله رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک اطلاع رسانی می کنند.

جزيني زاده در ادامه با اشاره به ضدعفونی تمام سطوح ترمینال پیش و پس از هر پرواز افزود: از دیگر اقدامات در حال انجام برای مقابله با ویروس کرونا می توان به نصب دستگاه ضدعفوني دست در ترمينال، تحويل ماسك و مواد ضدعفوني به كاركنان پليس و سپاه حفاظت هواپيمايي، كاركنان شركت هاي هواپيمايي، مدير ترمينال و کارکنان اطلاعات پرواز به صورت روزانه، اطلاع رسانی محیطی از طریق مانیتورها، پورتال اطلاع رسانی فرودگاه زاهدان، نصب بنر، استند و همچنين استيكر رعايت فاصله گذاري اجتماعي در ترمینال و اماکن فرودگاه هاي استان اشاره کرد.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری