خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎ اي که گذشت/ هفته هفدهم
هفدهمين هفته سال 99 (21 تا 27 تير) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به افتتاح سيمولاتور تقرب و رادار فرودگاه مشهد با حضور رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهمترین رویدادهای فرودگاهی هفته اخیر را از نظر می گذرانید.

سيمولاتور تقرب و رادار فرودگاه مشهد افتتاح شد

با حضور رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، سيمولاتور تقرب و رادار فرودگاه بين المللي مشهد افتتاح شد. با افتتاح اين سيمولاتور که با تلاش همکاران بخش هاي عمليات هوانوردي و فرودگاهي فرودگاه مشهد تکميل و به روز رساني شده است، امکان برگزاري دوره هاي آموزشي پودماني تقرب (۰۵۳) و رادار(۰۵۴) براي کارکنان کنترل ترافيک هوايي سراسر کشور فراهم شد.

افزايش شاخص هاي فرودگاهي کشور با از سرگيري پروازها در سال 99

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از جابه جايي بيش از دو ميليون مسافر در فرودگاههاي تحت مالکيت شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران طي خرداد و رشد شاخص هاي فرودگاهي نسبت به ارديبهشت ماه امسال خبر داد. سیاوش امیرمکری با اشاره به از سرگیری پروازها از اردیبهشت ماه اظهارداشت: در خرداد ماه نسبت به اردیبهشت ماه شاهد افزایش شاخص های فرودگاهی در سه حوزه نشست و برخاست، (55 درصد) اعزام و پذیرش مسافر(58 درصد)  و ارسال و پذیرش بار(66 درصد) هستیم.

پيام تسليت مديرعامل شرکت فرودگاهها به خانواده جانباز مرحوم پوريان مهر

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي درگذشت جانباز و آزاده سرافراز محمدرضا پوريان مهر از کارکنان فرودگاه بين المللي مشهد را تسليت گفت.

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز عفاف و حجاب

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز عفاف و حجاب را تبريک گفت.

تاکيد رستمي بر تحويل هرچه سريع تر زمين هاي طرح توسعه فرودگاه ساري

عضو هيات مديره شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از روند اجرايي تملک اراضي فرودگاه ساري تسريع در انجام فرآيند ماده ۴و۸ قانون تملک و کمک به تحويل و تخليه سريع تر عرصه هاي تملک شده در راستاي بهره برداري از طرح هاي توسعه اي فرودگاه را خواستار شد.

تاکيد اميراني بر تسريع در پروژه نصب سوئيچينگ تقرب فرودگاه مهرآباد

معاون عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از روند اجراي طرح نصب سوئيچينگ تقرب فرودگاه مهرآباد بر تسريع در اجراي اين پروژه تاکيد کرد.

ارتقاي فرهنگ عفاف و حجاب با قدرداني از بانوان محجبه

معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم گراميداشت روز عفاف و حجاب، تقدير از بانوان با حجاب شرکت را سرلوحه و الگوي ديگر بانوان عنوان کرد و گفت: اين موضوع مي تواند موجب ارتقا و تقويت فرهنگ ديرينه حجاب و گسترش آن در سراسر کشورهاي اسلامي شود.

انجام خريدها و اجراي پروژه ها با صرفه جويي و اولويت بندي

سرپرست اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از برنامه ريزي براي صرفه جويي و هدفمند کردن خريدهاي ضروري و پروژه ها با اولويت بندي نيازها خبر داد.

پيام تبريک مشاور مديرعامل شرکت فرودگاه ها در امور بانوان به مناسبت روز حجاب و عفاف

پروانه سهرابي مشاور مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور بانوان سالروز قيام مردم مشهد عليه کشف حجاب را گرامي داشت و روز حجاب و عفاف را به بانوان اين شرکت تبريک گفت.

دوره آموزشي بودجه ريزي مبتني بر عملکرد برگزار شد

دوره آموزشي سامانه بودجه ريزي مبتني بر عملکرد ويژه کارشناسان ستادي و فرودگاهي تشکيل شد. این دوره آموزشی در راستای الزام اجرای تکالیف قانونی مندرج در تبصره 20 قانون بودجه سال 99 با شرکت 27 نفر از نمایندگان واحدهای ستادی به صورت حضوری و 35 نفر از کارشناسان برنامه ریزی و بودجه فرودگاهی به صورت مجازی برگزار شد.

اتخاذ استراتژي کسب و کارهاي جديد در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران/ از توسعه هوانوردي عمومي تا رونق هواپيمايي منطقه اي

دبير کميته هوانوردي عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد دارد که شرکت در آستانه يک انتخاب استراتژيک مهم براي ورود به کسب و کار شرکت هاي هواپيمايي است.

برگزاری دومين وبينار2020 SNOWTAM

دومين وبينار آموزشي در حوزه فرمت جهاني گزارش دهي سطح باند در شرايط برف و باران با هدف ارتقاي سطح ايمني پروازها 22 تير ماه برگزار شد.

شورميج رئيس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شرکت فرودگاهها شد

طي ابلاغي از سوي رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، علي شورميج به عنوان رئيس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس اين شرکت معرفي شد.

اعضاي ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس منصوب شدند

با ابلاغ هايي از سوي معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، پروانه سهرابي و ابوالفضل فرهبد به عنوان عضو ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس منصوب شدند.

برقراري مجدد پروازها در مسير استانبول- تبريز- استانبول

مديرکل فرودگاه هاي استان آذربايجان شرقي از برقراري مجدد پروازهاي اين فرودگاه در مسير استانبول- تبريز- استانبول توسط شرکت هواپيمايي معراج و ايرتور خبر داد.

پرواز شيراز-دبي- شيراز از سر گرفته شد

پروازهاي شيراز -دبي- شيراز شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي پس از وقفه اي چهار ماهه به علت شيوع ويروس کرونا، برقرار شد.

فرودگاه شاهرود براي افتتاح طرح هاي فرودگاهي آماده مي شود

در نشست مديرکل عمران و توسعه فرودگاه ها و پيمانکاران طرح هاي فرودگاهي شاهرود آخرين هماهنگي هاي لازم براي اتمام عمليات و افتتاح پروژه ها انجام شد.

افزايش پرواز در مسير تهران- زاهدان

مديرکل فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان از برقراري پرواز در روزهاي دوشنبه هر هفته در مسير تهران- زاهدان خبر داد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری