خبر خبر

شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‎ اي که گذشت/ هفته هجدهم
هجدهمين هفته سال 99 (28 تير تا 3 مرداد) سپري شد. از مهمترين رويدادهاي اين هفته مي توان به بازديد معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از فرودگاه ساري و تاکيد وي بر اتمام هرچه سريع تر مطالعات طرح هاي احداث جاده ورودي و بهسازي باند فرودگاه اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مهمترین رویدادهای فرودگاهی هفته اخیر را از نظر می گذرانید.

قدرداني اميرمکري از دست اندرکاران برگزاري مسابقه کتابخواني نماز

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي از دست اندرکاران و شرکت کنندگان مسابقه کتابخواني «دعوت به نماز» قدرداني کرد. سیاوش امیرمکری در این پیام با اشاره به اینکه برپایی نماز را نمی توان با هیچ امر واجب دیگری مقایسه کرد و مطالعه و کتابخوانی نیز از ارزشمندترین کارها و کتاب بهترین دوست انسان محسوب می شود،  آورده است: «آنگاه که این دو مقوله ارشمند نماز و مطالعه پیرامون آن، در یک راستا قرار گیرند، یقینا نتیجه بسیار مطلوب و تاثیرگذار خواهد شد.»

صفايي: بهسازي باند فرودگاه ساري ضروري است

معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از فرودگاه ساري بر اتمام هرچه سريع تر مطالعات طرح هاي احداث جاده ورودي و بهسازي باند فرودگاه تاکيد کرد.

آغاز وارسي پروازي در فرودگاه هاي شمال و شمال شرق کشور

مرحله دوم از برنامه وارسي پروازي سامانه هاي کمک ناوبري در تابستان 1399 در فرودگاه هاي منطقه شمال شرق و شمال ايران آغاز شد.

فضاهاي ناتوان فرودگاهي بهينه سازي مي شوند

فرمانده حوزه بسيج شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از بهينه سازي فضاهاي ناتوان فرودگاهي با جمع آوري لاشه هاي هواپيما از سطح فرودگاه ها خبر داد.

فرايند برگزاري دوره هاي آموزشي الکترونيکي شرکت فرودگاه ها اعلام شد

مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، با اشاره به تاکيد مديرعامل شرکت در خصوص برگزاري دوره هاي آموزشي الکترونيکي در شرايط شيوع کرونا، فرايند برگزاري اين دوره ها را اعلام کرد.

اعلام الزامات پيشگيرانه از کرونا ويروس در برگزاري جلسه هاي شرکت فرودگاه ها

مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل در نامه هاي خطاب به مديران ستادي الزام هاي برگزاري جلسه ها را با توجه به شيوع ويروس کرونا اعلام کرد. فرشید گلیج در این نامه ضمن تاکید بر خودداری از برگزاری جلسه های غیرضروری درخواست کرده که جلسه ها تا حد امکان به صورت غیرحضوری و به روش ویدیو کنفرانس برگزار شود و نیز در هر جلسه حداقل افراد با رعایت پروتکل های بهداشتی شرکت کنند.

کاهشي در احکام حقوقي پرسنل اعمال نشده است

مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از عدم کاهش در احکام حقوقي کارکنان اين شرکت با وجود گسترش ويروس کرونا و کاهش شديد درآمدها و منابع مالي خبر داد.

آغاز عمليات نصب سيستم سوئيچينگ تقرب مهرآباد

نصب تجهيزات و سيستم هاي ارتباطي و راداري تقرب پرواز مهرآباد با حضور مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي آغاز شد.

فرودگاه امام(ره) به دنبال توسعه خدمات هواشناسي و ارتقاي ايمني

به منظور ارتقاي ايمني پروازها و توسعه خدمات هواشناسي هوانوردي در فرودگاه حضرت امام خميني(ره) نشست سه جانبه با حضور معاون عمليات هوانوردي اين فرودگاه، مديرکل هواشناسي استان تهران و سرپرست پژوهشکده هواشناسي برگزار شد. در اين نشست که پيرو بازديد اخير معاون محترم وزير راه و شهرسازي و رياست سازمان هواشناسي صورت گرفت، طرفين بر اهميت خدمات هواشناسي، دقت و تداوم اين اطلاعات در زمينه ايمني پرواز تاکيد کردند.

تشريح جزئيات مراحل نهايي نصب دومين دستگاه فرود دقيق هواپيما در فرودگاه امام خميني(ره)

پروژه نصب و راه اندازیILS  باند ١١ از سال ٩٦ مطرح و در نیمه دوم سال ٩٧ فوندانسیون آنتن لوکولایزر و در نیمه دوم سال ٩٨ فوندانسیون گلاید و رفلکتورهای آن پی ریزی و انجام شد و هم اکنون با جلسات مشترک و پیگیری های مستمر و حمایت های مالی و فنی از سوی عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری فرودگاهی با جدیت تمام دنبال می شود.

تاکيد سرکنسول ايران در پاکستان بر راه اندازي پرواز زاهدان- کراچي- کويته

سرکنسول ايران در پاکستان در ديدار با مديرکل فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان بر ضرورت برقراري پرواز در مسير زاهدان- کراچي- کويته و بالعکس تاکيد کرد.

از سرگيري پروازهاي خارجي فرودگاه اصفهان

مديرکل فرودگاه هاي استان اصفهان از برقراري مجدد پرواز دوحه-اصفهان-دوحه پس از وقفه چند ماهه خبر داد.

برقراري مجدد پرواز در مسير قطر- شيراز

پرواز شرکت هواپيمايي قطر ايرويز در مسير قطر- شيراز پس از وقفه چهار ماهه دوباره برقرار شد.

اتمام پروژه بهسازي باند اصلي فرودگاه اردبيل در شهريور ماه

مديرکل فرودگاه هاي اردبيل با اشاره به پيشرفت 65 درصدي پروژه بهسازي باند اصلي فرودگاه اردبيل از بهره برداري اين طرح تا پايان شهريور خبر داد.

پيشرفت 99 درصدي ساخت ترمينال فرودگاه گرگان

مديرکل فرودگاه‌هاي استان گلستان از پيشرفت فيزيکي ۹۹درصدي پروژه ساخت ترمينال جديد فرودگاه گرگان خبر داد.

برقراري پرواز جديد در فرودگاه اردبيل

پروازهاي شرکت هواپيمايي زاگرس در مسير تهران- اردبيل- تهران برقرار شد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری