خبر خبر

وزير راه و شهرسازي :
برج موبايل سيار ساخت داخل نمونه استفاد ه از تحريم براي جهش توليد است/ آغازي براي بهره برداري ظرفيت داخلي در راه اندازي سيستم يکپارچه هوشمند حمل و نقل
وزير راه و شهرسازي در حاشيه مراسم رونمايي از نخستين برج موبايل سيار ساخت داخل با تاکيد بر اينکه نبايد اجازه داد با تحريم چرخ حرکت به توسعه توسعه اقتصادي کند شود، از اين برج موبايل به عنوان نمونه باارزش از پرش و جهش توليد در شرايط تحريم ياد کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، محمد اسلامی، امروز (ششم مرداد) در حاشیه این مراسم با اشاره به تحویل نخستین برج موبایل سیار پیشرفته ساخت داخل به شرکت فرودگاه ها عنوان کرد: این محصول داخلی دارای اهمیت زیادی است. در شرایط تحریم نباید اجازه دهیم چرخ حرکت به سوی توسعه کند شود و با ساخت این برج مراقبت توانسته ایم از دوران تحریم برای پرش و جهش تولید با برخورداری از فناوری های جدید استفاده کنیم.
اسلامی با اشاره به توجه خاص وزارت راه و شهرسازی به ظرفیت های داخلی در دوران تحریم افزود: تلاش می کنیم با شناخت ظرفیت های داخلی و اعتماد به محققان ایرانی سامانه های حمل و نقل را در تمام بخش ها فراهم کنیم.
وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به اینکه سفارش های دیگری نیز از سوی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و سایرسازمان ها و شرکت های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی به وزارت دفاع داده شده است، افزود: در آغاز راه تولید محصولات حمل و نقل در شقوق مختلف با ظرفیت داخلی هستیم و تلاش داریم با استفاده از توان داخلی به سمت دستیابی به سیستم یکپارچه هوشمند حمل و نقل حرکت کنیم.

گفتنی است؛ در مراسم رونمایی از برج مراقبت پرواز سیار فرودگاهی داخلی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مدیرعامل صاایران و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران حضور داشتند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری