خبر خبر

مرادحاصلي، سرپرست اداره مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي فرودگاه امام (ره) شد
در مراسمي با حضور عضو هيات مديره شرکت شهر فرودگاهي امام خميني (ره)، مهدي مراد حاصلي به عنوان سرپرست اداره مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي اين فرودگاه معرفي شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در ابتدای این مراسم که در دفتر محمدرضا کریمیان، عضو هیات مدیره و معاون بهره برداري فرودگاهي شرکت شهر فرودگاهی با حضور امیرحسین رحیمی، معاون عملیات هوانوردی فرودگاه امام خمینی و مجید یارندی، مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد، کریمیان بر تعامل بیش از پیش شهر فرودگاهی و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حوزه فناوری اطلاعات تاکید کرد و خواستار ایجاد سامانه هایی جهت محاسبه دقیق عوارض فرودگاهی و مسافری شرکت های هواپیمایی شد.

همچنین رحیمی، معاون عملیات هوانوردی فرودگاه امام خمینی (ره) ابراز امیدواری کرد که در فصل نوین، شاهد تغییرات مثبت در پیشبرد هرچه بیشتر فناوری های جدید و حرکت به سمت اتوماسیون فعالیت ها باشیم.

وی استفاده از فناوری اطلاعات روز در سامانه های هوانوردی را ضروری دانست  و بر ارتقای سرویس های اداره مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه امام خمینی (ره) تاکید کرد.

همچنین یارندی، مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی شرکت فوردگاه ها و ناوبری هوایی ایران،  ضمن معرفی سرپرست جدید اداره مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه امام خمینی مبنای انتخاب مرادحاصلی را ایجاد فضای مشارکت مطلوب بین دو بخش شهر فرودگاهی و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، عنوان و ابراز امیدواری کرد که نیروی جوانی و تخصص مرادحاصلی موجب پیشرفت روزافزون برنامه و نزدیکی تعاملات شود و امکانی برای انتقال تجربیات طرفین در موضوعات مشترک بحث عوارض باشد.

وی گفت: یکی از نیروهای خوب و پر تلاش ستاد را صرفا با نگاه بین بخشی و با هدف پیشرفت مشترک هر دو حوزه فرودگاهی و ستادی برای این مسوولیت با پیشنهاد معاون عملیات هوانوردی فرودگاه امام خمینی (ره) انتخاب کردیم و نهایت همکاری را با وی از طرف ستاد به عمل خواهیم آورد.

در این مراسم همچنین از زحمات محمد جعفرآبادی با تقدیم لوح سپاس، قدردانی شد. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری