خبر خبر

استفاده از ظرفيت هاي گردشگري براي توسعه حمل و نقل هوايي گلستان
در ديدار مديران کل فرودگاه ها و ميراث فرهنگي استان گلستان بر نقش موثر ايجاد بستر مناسب براي برگزاري تورها در توسعه صنعت گردشگري و راه اندازي خطوط پروازي بين استاني تاکيد شد.
به گزارش روابط عمومی فرودگاه های گلستان، علی متانت، مدیرکل فرودگاه های استان در این دیدار عنوان کرد: شيوع کرونا ويروس، آسيب جدي به صنعت هوايي کشور و همچنين صنعت گردشگري وارد کرده و در ادامه مسير نيز در دوران پسا کرونا شاهد بروز صدمات جدي در اين دو حوزه خواهيم بود و بايد براي اين دوران سخت با برنامه ريزي درست اقدام کرد.
 
مدیرکل فرودگاه های گلستان افزود: برقراری ارتباط با اکتائو ظرفیت بسیار خوبی برای استان گلستان دارد و امیدوارم بتوانیم خط پروازی گرگان به اکتائو را در سال ۹۹ برقرار کنیم.
 
وی تاکید کرد: توجه به صنعت گردشگری باعث رشد و پیشرفت در تمام زمینه ها بویژه صنعت هوایی خواهد شد.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان نیز در سخنانی با بیان اینکه  توجه و حمایت از صنعت گردشگری توسعه حمل ونقل هوایی را در پی خواهد داشت، گفت: استان گلستان ظرفیت های فراوانی دارد که هنوزنتوانسته ایم از این ظرفیت ها در راستای توسعه صنعت گردشگری به درستی بهره مند شویم.
 
 وی با بیان اینکه تورهای گردشگری و راهنمایان گردشگری یکی از ظرفیت های مهم برای توسعه صنعت گردشگری و صنعت هوایی است که باید به آن توجه ویژه ای شود، افزود: ایجاد بستر مناسب برای برگزاری تورها، توسعه صنعت گردشگری و راه اندازی خطوط پروازی بین استانی را به دنبال دارد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری