خبر خبر

اميرمکري در آستانه افتتاح پروژه هاي فرودگاه کرمان در گفتگو با فارس خبر داد:
افزايش ظرفيت پذيرش سالانه مسافر در فرودگاه کرمان به ۱.۱ ميليون نفر
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از افتتاح پروژه هاي هوانوردي و ترمينالي فرودگاه کرمان به ارزش کلي 3328 ميليارد ريال با حضور وزير راه و شهرسازي در دهه فجر انقلاب اسلامي خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در گفت و گو با خبرگزاری فارس با اعلام این خبر عنوان کرد: ارزش کلی پروژه های قابل بهره برداری در فرودگاه کرمان 3328  میلیارد ریال است که ساخت باند جدید به طول 3840 متر  با ارزش کلی 1500 میلیارد ریال، توسعه و بهسازی ترمینال داخلي و ساختمان های جنبی به مساحت 7824 متر مربع با ارزش 1600میلیارد ریال، محوطه سازی ترمینال داخلی به مساحت 45 هزار متر مربع و ارزش 228 میلیارد ریال، نصب سامانه DVOR/DME و نیز پست برق و پست روشنایی را شامل می شود.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: با توسعه و بهسازی ترمینال جدید ظرفیت پذیرش سالانه مسافر در فرودگاه کرمان از 500 هزار به یک میلیون و يكصد هزار نفر افزایش می یابد.

مراسم افتتاح پروژه های فرودگاه بين المللي ايت الله هاشمي رفسنجاني کرمان، 20 بهمن با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی  برگزار می شود.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری