خبر خبر

شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در هفته‌‌اي که گذشت؛ هفته بيست‌وسوم
بيست‌وسومين هفته سال جاري (30 مرداد تا پنجم شهريور) سپري شد. از مهم‌ترين اخبار اين هفته مي‌توان به کسب راي اعتماد رستم قاسمي به عنوان وزير راه و شهرسازي دولت سيزدهم اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مهم‌ترين اخبار هفته اخير را از نظر مي‌گذرانيد:

 

رستم قاسمي وزير راه و شهرسازي شد

چهارشنبه سوم شهریور ماه در جریان بررسی صلاحیت وزرای دولت سیزدهم توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رستم قاسمی با کسب  ۲۶۷ رای موافق، به عنوان وزیر راه و شهرسازی رای اعتماد گرفت و راهی ساختمان دادمان شد.

تبريک سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري به وزير راه و شهرسازي براي کسب راي اعتماد

سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي کسب راي اعتماد رستم قاسمي وزير راه و شهرسازي از مجلس شوراي اسلامي را تبريک گفت.

 

پيام خداحافظي محمد اسلامي، وزير راه و شهرسازي خطاب به کارکنان اين وزارتخانه/ نهايت تلاشم را با توجه به امکانات و فرصت ها به عمل آوردم

محمد اسلامي وزير راه و شهرسازي در پيامي خطاب به کارکنان اين وزارتخانه با آن ها خداحافظي کرد.

یکی از مهمترین دغدغه های اینجانب در این دوران، انجام تعهداتم نسبت به مطالبات شما و افزایش توان اقتصادی همکاران و کاهش دغدغه خانواده های محترمتان بوده است. به همین منظور با بهره مندی از تیم مدیریتی کارآمد امیدوارم توانسته باشم، بخشی از مطالبات شما را با توجه به امکانات در دسترس و مقدور پاسخگو  باشم. در همین ارتباط تلاش شد تا با دریافت مجوزهای مختلف به افزایش سطح دریافتی کارکنان و اعمال عدالت در پرداخت حقوق کمک های اساسی شود.

مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي خبر داد

اجراي ۱۳ پروژه عمراني با ۴۰۲۶ ميليارد ريال اعتبار در فرودگاه هاي کشور

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از اجراي ۱۳ پروژه عمراني در فرودگاه هاي کشور خبر داد و افزود: اين ۱۳ پروژه با بيش از ۴۰۲۶ ميليارد ريال منابع مالي در دست اجرا قرار گرفته است.

 

مديرعامل شرکت فرودگاه ها:

عمليات بهسازي باند فرودگاه اردبيل آبان ماه تمام مي شود

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از اتمام عمليات بهسازي باند فرودگاه اردبيل تا پايان آبان ماه خبر داد.

 

پيام تبريک سرپرست سازمان هواپيمايي و شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز پزشک

سياوش اميرمکري در پيامي فرا رسيدن يکم شهريورماه، سالروز بزرگداشت دانشمند بزرگ و طبيب برجسته نامدار ايراني، شيخ‌الرئيس ابوعلي سينا به کادر گرانقدر پزشکي در سازمان هواپيمايي کشوري و شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران تبريک گفت و اين روز را فرصت و بهانه‌اي براي قدرداني از زحمات شبانه‌روزي پزشکاني که بويژه در دو سال گذشته و در مهار ويروس کرونا به شايستگي خدمت کردند، دانست.

پيام تبريک سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها به مناسبت هفته دولت

سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن گرامي‌داشت ياد و خاطره شهداي والامقام دولت، هفته دولت را فرصتي دانست تا نيروهاي خدوم دولت در تجديد پيمان با اين شهيدان رجايي و باهنر، افق‌هاي تازه‌اي از پيشرفت و توسعه را با همدلي به منصه ظهور برسانند و با تلاش علمي و عملي خود، زمينه‌هاي رشد و پيشرفت روزافزون کشور در عرصه هاي مختلف را رقم زنند.

 

کاهش پرواز در فرودگاه هاي کشور

مشاور اجرايي مديرعامل شرکت فرودگاه ها از کاهش پروازها در اکثر فرودگاه هاي کشور به دنبال ابلاغيه ستاد ملي مقابله با کرونا مبني بر اعمال محدوديت بيشتر براي ناوگان مسافري در تعطيلات 25 تا 30 مرداد ماه نسبت به مدت مشابه ماه گذشته خبر داد.

مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل شرکت فرودگاه‌ها خبر داد:

انجام دوز دومِ واکسيناسيون سراسري فرودگاه‌ها، از سوم شهريور ماه

مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران‌ اقدامات شرکت فرودگاه‌ها در زمينه نحوه رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي کارکنان و واکسيناسيون اين قشر، مباحثي را مطرح کرد و گفت: اقدامات زيادي در راستاي مصوبات ستاد ملي کرونا و تضمين سلامت همکاران انجام شده است.

 

افزايش پروازهاي داخلي فرودگاه شيراز به مقاصد اصفهان و عسلويه

مديرکل فرودگاه‌هاي استان فارس از افزايش پروازهاي داخلي فرودگاه بين المللي شيراز در مسيرهاي اصفهان و عسلويه خبر داد.

از سرگيري پروازهاي مسير يزد از فرودگاه تبريز

مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي از برقراري مجدد پروازهاي مسير يزد از فرودگاه تبريز خبر داد.

مديرکل فرودگاه هاي کرمان خواستار رفع مشکلات فرودگاه جيرفت شد

مديرکل فرودگاه هاي استان کرمان در ديدار با فرماندار شهرستان جيرفت خواستار پيگيري و رفع مشکلات مربوط به فرودگاه اين شهرستان توسط ايشان شد‌.

 

انتصاب سرپرست معاونت فرودگاه شهداي شاهرود

ابوالقاسم فقيهي به عنوان سرپرست معاونت فرودگاه شهداي شاهرود منصوب شد.

 

مرکز جديد واکسيناسيون کرونا در فرودگاه تبريز راه اندازي شد

مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي از راه اندازي مرکز واکسيناسيون در " ترمينال حج فرودگاه تبريز" به عنوان يکي از سه مرکز جديد واکسيناسيون در شهر تبريز خبر داد و گفت: اين مرکز در راستاي عمل به مسئوليت اجتماعي فرودگاه و هم چنين تسريع عمليات واکسيناسيون بيماري کرونا شروع به فعاليت کرده است.

ارتباط مخابرات هوانوردي و هواشناسي فرودگاه تبريز بر بستر فيبر نوري

ارتباط اداره مخابرات هوانوردي (AFTN) و واحد هواشناسي مستقر در فرودگاه تبريز در بستر پايدار و پر سرعت فيبر نوري امکان پذير شد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری