خبر خبر

پلاک گذاري خودروهاي خدمات رسان در فرودگاه بين المللي شهداي زاهدان
فرآيند پلاک گذاري خودروهاي متردد در سطوح پروازي فرودگاه بين المللي شهداي زاهدان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان؛ اداره آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیمای فرودگاه زاهدان با همکاری واحد مدیریت ایمنی اپرون، طرح پلاک گذاری خودروهای فعال در سطوح پروازی را آغاز کردند.

این طرح با هدف ایجاد نظم و افزایش ایمنی در تردد وسایل خدمات رسان فرودگاهی در اپرون و سطوح پروازی و همچنین امکان نظارت و پایش مستمر این خودروها در مبحث کیفیت فنی، رعایت استانداردها و به روزرسانی تجهیزات اجرا شده است.

از این پس پلاک گذاری خودروهای خدمات رسان فرودگاهی برای تردد در ایرساید با تاییدیه و ارایه معاینه فنیِ عدم آلایندگی و عدم وجود ایرادهایی نظیر فقدان وسایل اطفاییه و سرمایشی - گرمایشی، ترک روی شیشه ها، برف پاک کن ها، نقص فنی چرخ ها، مال بندها، علایم ایمنی وغیره امکان پذیر است.

 

خودروی تخصصی فرودگاهی در سطوح پروازی فرودگاه زاهدان به مسافران و هواپیماها خدمات رسانی می کنند که با بازدید دوره ای روزانه و ماهانه کارشناسان ایمنی اپرون، خودروهایی که دارای شرایط مطلوب خدمات رسانی و دارای کیفیت نباشند فک پلاک می شوند و تا زمانی که نسبت به نوسازی و رفع ایرادات اقدام نکنند اجازه تردد در ایرساید را نخواهند داشت.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری