خبر خبر

در سازمان هواپيمايي کشوري انجام شد:
برگزاري نشست تکريم و معارفه مديران پيشين و جديد هسته گزينش سازمان هواپيمايي کشوري
جلسه معارفه مدير جديد هسته گزينش سازمان هواپيمايي کشوري با حضور اعضا هسته و نمايندگان هيات مرکزي گزينش وزارت راه‌ و شهرسازي برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، صبح امروز یکشنبه ۱۸ مهر در محل سازمان هواپیمایی کشوری با حضور سید جعفر میرکاو افشاری معاون هیات مرکزی گزینش، سید همایون عباسی سرپرست هسته مرکزی گزینش، نمایندگان وزارتخانه، اعضای هسته و مدیران سازمان هواپیمایی کشوری مراسم تودیع  میرزاخواه و معارفه محمد فاطمی نیک مدیر جدید هسته گزینش این سازمان برگزار شد.

در این نشست افشاری معاون هیات مرکزی گزینش با تشکر از زحمات مدیران گذشته در هسته گزینش سازمان هواپیمایی کشوری گفت: باید طبق قانون گزینش و مطابق با سند راهبردی هیات مرکزی گزینش وزارتخانه و با رعایت تمامی موازین شرعی و عرفی کارها را با سرعت هر چه بیشتر به پیش ببریم.  لازمه شایسته سالاری استفاده از نیروهای کارآمد و صالح در سیستم بوده  و در جهت پیشبرد فرایند گزینش باید از تجربیات ارزنده همکاران این عرصه  استفاده شود.

لازم به ذکر است محمد فاطمی نیک به عنوان مدیر جدید هسته گزینش سازمان هواپیمایی کشوری به پیشنهاد نعمت الله ترکی معاون وزیر و دبیر هیئت مرکزی گزینش و تایید هیات عالی گزینش کشور منصوب شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری