خبر خبر

رئيس مرکز ارتباطات و اطلاع رساني وزارت راه و شهرسازي:
سامانه هوشمند ارتباط مردمي وزارت راه و شهرسازي راه اندازي مي شود
رئيس مرکز ارتباطات و اطلاع رساني وزارت راه وشهرسازي گفت: به منظور ارتباط هوشمند و موثر شهروندان در سراسر کشور با مديران و مسئولان وزارت راه و شهرسازي، سامانه اي با قابليت نصب بر روي دستگاه هاي تلفن هاي همراه امکان دريافت نظرها، پيشنهادها و انتقادها فراهم مي شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سید قاسم بی نیاز اظهار داشت: سامانه هوشمند ارتباط مردمی وزارت راه و شهرسازی تحت وب و برنامه موبایلی قابل نصب است که قابلیت دریافت نظرها و پیشنهادها و مشکلات در دسته بندی های زیرمجموعه های این وزارتخانه و ارائه توضیحات کاربر با ثبت کد رهگیری فراهم  است.

وی افزود: کاربران با دریافت کد رهگیری می توانند روند گردش کار و دریافت کننده نهایی پیام ارسالی را مشاهده کنند. همچنین درخواست های قبلی کاربران نیز در این سامانه ذخیره و قابل رجوع خواهد بود.

بی نیاز توضیح داد: این سامانه که مراحل نهایی خود را برای اجرای آزمایشی طی می کند قابلیت دریافت پوشه های مربوط به اسناد  و مدارک پیوست در قالب های متنوع از جمله متن و تصویر را خواهد داشت.

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: کاربران می توانند نرم افزار سامانه هوشمند ارتباط مردمی وزارت راه و شهرسازی را بر روی دستگاه های  تلفن همراه خود نصب کنند و یا به وب این سامانه مراجعه و موارد مورد نظر خود را ثبت کنند.

وی تأکید کرد: به زودی با نهایی شدن مراحل طراحی و اجرای آزمایشی، آدرس این سامانه در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری